fbpx
Drzwi tarasowe 2018-05-16T16:53:27+02:00

Drzwi tarasowe HST i PSK

Drzwi tarasowe OKNOPLAST to wyrazista konstrukcja umożliwiająca tworzenie bardzo dużych wyjść uzupełnionych o równie duże przeszklenia.

DRZWI TARASOWE

Drzwi tarasowe OKNOPLAST gwarantują największe możliwe przeszklenia i system umożliwiający dziecinnie łatwą obsługę. Dzięki temu zyskuje cała przestrzeń mieszkalna, a co za tym idzie – wszyscy domownicy.

Drzwi tarasowe HST Premium

Drzwiom tarasowym HST Premium łamią wszystkie typowe bariery architektoniczne. To designerska wolność, która widoczna jest już w samych rozmiarach skrzydeł i smukłości ram – te zaskakują wszystkich naszych Klientów. Oczywiście pozytywnie! Tak stworzona konstrukcja pozwala na osiągnięcie wyjścia o rozmiarze aż 6,5 m w szerokości. Całości dopełniają zaawansowany system przesuwny, sprężyny naciągowe klamki oraz amortyzatory, dzięki którym obsługa HST Premium jest maksymalnie komfortowa, nie sprawiając przy tym żadnych problemów, mimo dużej wagi skrzydeł. Do tego, szereg różnorodnych kolorów, które możesz dobrać, tworząc drzwi dopasowane do aranżacji wnętrz Twojego domu. To absolutny szczyt w dziedzinie nowoczesnego designu.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe HST

Szukasz idealnych drzwi tarasowych do salonu o średniej, bądź dużej wielkości? Drzwi tarasowe HST umożliwiają osiągnięcie 2,9-metrowego wyjścia, a co za tym idzie – maksymalnie duże przeszklenia, zdecydowanie większe niż w standardowych drzwiach tarasowych. Dodatkowo, podobnie jak w przypadku poprzedniego modelu, i tutaj nie potrzebujesz użycia dużej siły, aby obsługiwać drzwi tarasowe. Wszystko za sprawą lekkiej konstrukcji wzmocnionej zaawansowanym systemem uchylno-przesuwnym. Wygodę znacząco poprawiają specjalnie wyprofilowane klamki, nowoczesne okucia i udoskonalone progi chroniące przed potknięciem. Drzwi tarasowe HST to gwarancja wieloletniego i bezproblemowego użytkowania.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Ekonomiczność działania – które drzwi tarasowe najlepiej sprawdzają się w tym aspekcie? Z całą pewnością PSK i PSK-Z. Głownie dlatego, że w ich przypadku, możesz osiągnąć wyjście o szerokości sięgającej do 1,6 m, dzięki czemu sprawdzą się nawet w domach o niedużym metrażu. PSK i PSK-Z, dzięki maksymalnie dużej powierzchni szybowej, sprawią, że pięknem ogrodu lub tarasu będziesz mógł zachwycać się bez wychodzenia z domu. Ty, Twoja rodzina oraz Twoi goście. Do tego, drzwi posiadają dodatkowe uszczelki, dzięki którym poradzą sobie również w zimowe miesiące, chroniąc Twój dom przed zimnem, próbującym wedrzeć się do środka.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK Atrium

Drzwi tarasowe PSK Atrium to zdecydowanie jeden z naszych najbardziej innowacyjnych produktów. O ich niepowtarzalności świadczą duże przeszklenia, których nie znajdziesz w standardowych produktach tego typu, a do tego smuklejszy, bardziej wyrazisty w swoim kształcie profil. Jednak na tym zalety się nie kończą. W drzwiach tarasowych PSK Atrium znajdziesz rozwinięcie parametru izolacyjności termicznej. Za to z kolei odpowiadają dodatkowe uszczelnienia, które zadbają o ciepło w Twoim domu nawet w najchłodniejsze, zimowe miesiące, które naprawdę potrafią dać się we znaki. Idzie za tym oczywiście duża oszczędność w kwestii rachunków za ogrzewanie!

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu