fbpx
Okna 2018-05-16T16:52:07+00:00

Okna

Okna OKNOPLAST powstają z połączenia naszego ogromnego doświadczenia w zakresie stolarki okiennej z najlepszymi projektami. Dzięki temu możemy oddawać do Twojej dyspozycji okna z najwyższymi na rynku parametrami w zakresie izolacji termicznej, akustycznej i wodoszczelności.

OKNA

Energooszczędność, wygoda i najwyższe piękno? To zdecydowanie cechy okien OKNOPLAST – wyposażone w grubsze pakiety szybowe, nie wymagające zaawansowanej konserwacji i prezentujące design zgodny ze współczesnymi trendami.

Okno PIXEL

Okna Pixel to absolutna doskonałość. Ich smukły, innowacyjny profil pozbawiony jest zaokrągleń znanych ze standardowych rozwiązań okiennych. To już przeszłość. Zwłaszcza że okna z tej linii wyposażone są w o wiele większe przeszklenia, dzięki którym nawet najbardziej ciemne pomieszczenie zyska jasność i przejrzystość. Ta nowatorska konstrukcja powstała na bazie bardzo nowoczesnego projektu, który zachwycił największych ekspertów w branży. A jakby tego wszystkiego było mało, okna Pixel możesz idealnie skomponować z aranżacją swojego domu, ponieważ oddajemy do Twojej dyspozycji szereg kolorów, które sam możesz wybrać.

Więcej informacji >>

Okno PROLUX

Jesteś zmuszony narzekać na brakujące światło we wnętrzach w domu? Nie inwestuj w niepotrzebne i drogie lampy – nie tędy droga. Przede wszystkim potrzebujesz okien, które sprowadzą naturalne i zdrowe światło słoneczne wprost do Twojego domu. Mamy coś dla Ciebie – z tym najlepiej radzą sobie okna Prolux. Wszystko za sprawą autorskiej, udoskonalonej konstrukcji profilu, pozbawionej zbędnych elementów oraz zwiększonej powierzchni szyb, która w tym przypadku spełnia kluczową rolę. Do tego dorzuciliśmy jeszcze smuklejsze skrzydła, zaokrąglone listwy i umieszczone w ich narożach uszczelki, za sprawą których okna Prolux doskonale utrzymują poziom izolacyjności termicznej na optymalnym poziomie, doskonale chroniąc dom przed stratami cieplnymi.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIUM

Interesuje Cię przede wszystkim energooszczędność? W takim razie mamy coś dla Ciebie – okna Winergetic Premium. Dlaczego? Ponieważ to właśnie w nich umieściliśmy udoskonalony, grubszy pakiet szybowy. Ten jest absolutną gwarancją niskich strat cieplnych, a więc i niższych rachunków za ogrzewanie. Zaskoczony? To jednak nie wszystko – cecha ta potęgowana jest przez szereg drobnych, ale poprawiających pracę okien elementów, takich jak nowoczesne uszczelnienia EDMG. To prawdziwy lider w dziedzinie izolacyjności termicznej. Ponadto, Winergetic Premium to również innowacyjny kształt skrzydła, który sprawia, że stolarka nie ma sobie równych nawet w kwestii designu.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE

Okna Winergetic Premium Passive powstały, aby zaspokoić stale zmieniające się trendy architektoniczne i rosnące oczekiwania Klientów. Doskonale radzą sobie nie tylko pod względem bezpieczeństwa, choć to w głównej mierze ich domena. Wszystko za sprawą dodatkowych wzmocnień termicznych w postaci uszczelnień i blokad „Space Block”, ale również nowoczesnego, aż trzykomorowego pakietu szybowego. Ten bardzo dokładnie uszczelnia dom, uodparniając go także na hałas dobiegający z zewnątrz. Ta innowacyjna budowa okien Winergetic Premium Passive sprawia, że swoją rolę spełniają najlepiej w nowoczesnym, pasywnym budownictwie, odzwierciedlającym wszystkie nowoczesne trendy.

Więcej informacji >>

Okno KONCEPT

Na okna Koncept powinieneś zwrócić szczególną uwagę, jeśli cenisz funkcjonalne rozwiązania i uniwersalność. Dlaczego? W głównej mierze dlatego, że to właśnie w nich zawarliśmy każdą z wyżej wymienionych cech, czyli design, izolacyjność termiczną i odporność na włamania. Czy to wszystko? Absolutnie nie! Okna Koncept zadbają również o Twój dom niwelując straty cieplne, chroniąc go przed hałasem z zewnątrz i niekorzystnym działaniem pogody lub uszkodzeniami mechanicznymi. Jakby tego było mało, okna Koncept to przykład niezwykle modnego minimalizmu, który znajduje zastosowanie we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim. Dzięki nim rozjaśnisz nawet najciemniejsze kąty i dodasz swojemu domowi niepowtarzalnego charakteru, którego pozazdroszczą Ci wszyscy goście.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu