fbpx
Okna 2019-11-26T11:14:45+01:00

Okna

Okna OKNOPLAST powstają z połączenia naszego ogromnego doświadczenia w zakresie stolarki okiennej z najlepszymi projektami. Dzięki temu możemy oddawać do Twojej dyspozycji okna z najwyższymi na rynku parametrami w zakresie izolacji termicznej, akustycznej i wodoszczelności.

OKNA

Energooszczędność, wygoda i najwyższe piękno? To zdecydowanie cechy okien OKNOPLAST – wyposażone w grubsze pakiety szybowe, nie wymagające zaawansowanej konserwacji i prezentujące design zgodny ze współczesnymi trendami.

Okno PRISMATIC

Okna Prismatic to nowoczesny design dostosowany do aktualnych trendów. W swojej smukłej formie, wysokiej funkcjonalności  i zaawansowanych technologiach, oferuje użytkownikom perspektywę wielu korzyści. PRISMATIC to produkt najwyższej jakości zapewniający wiele ciepła, wyjątkowy design i wysokie właściwości ekologiczne. Autorski system 76 mm to optymalny wybór dla wymagających technicznie i doceniających wizualnie.

Więcej informacji >>

Okno PIXEL

Okna Pixel to absolutna doskonałość. Ich smukły, innowacyjny profil pozbawiony jest zaokrągleń znanych ze standardowych rozwiązań okiennych. To już przeszłość. Zwłaszcza że okna z tej linii wyposażone są w o wiele większe przeszklenia, dzięki którym nawet najbardziej ciemne pomieszczenie zyska jasność i przejrzystość. Ta nowatorska konstrukcja powstała na bazie bardzo nowoczesnego projektu, który zachwycił największych ekspertów w branży. A jakby tego wszystkiego było mało, okna Pixel możesz idealnie skomponować z aranżacją swojego domu, ponieważ oddajemy do Twojej dyspozycji szereg kolorów, które sam możesz wybrać.

Więcej informacji >>

Okno PROLUX

Jesteś zmuszony narzekać na brakujące światło we wnętrzach w domu? Nie inwestuj w niepotrzebne i drogie lampy – nie tędy droga. Przede wszystkim potrzebujesz okien, które sprowadzą naturalne i zdrowe światło słoneczne wprost do Twojego domu. Mamy coś dla Ciebie – z tym najlepiej radzą sobie okna Prolux. Wszystko za sprawą autorskiej, udoskonalonej konstrukcji profilu, pozbawionej zbędnych elementów oraz zwiększonej powierzchni szyb, która w tym przypadku spełnia kluczową rolę. Do tego dorzuciliśmy jeszcze smuklejsze skrzydła, zaokrąglone listwy i umieszczone w ich narożach uszczelki, za sprawą których okna Prolux doskonale utrzymują poziom izolacyjności termicznej na optymalnym poziomie, doskonale chroniąc dom przed stratami cieplnymi.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIUM

Interesuje Cię przede wszystkim energooszczędność? W takim razie mamy coś dla Ciebie – okna Winergetic Premium. Dlaczego? Ponieważ to właśnie w nich umieściliśmy udoskonalony, grubszy pakiet szybowy. Ten jest absolutną gwarancją niskich strat cieplnych, a więc i niższych rachunków za ogrzewanie. Zaskoczony? To jednak nie wszystko – cecha ta potęgowana jest przez szereg drobnych, ale poprawiających pracę okien elementów, takich jak nowoczesne uszczelnienia EDMG. To prawdziwy lider w dziedzinie izolacyjności termicznej. Ponadto, Winergetic Premium to również innowacyjny kształt skrzydła, który sprawia, że stolarka nie ma sobie równych nawet w kwestii designu.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE

Okna Winergetic Premium Passive powstały, aby zaspokoić stale zmieniające się trendy architektoniczne i rosnące oczekiwania Klientów. Doskonale radzą sobie nie tylko pod względem bezpieczeństwa, choć to w głównej mierze ich domena. Wszystko za sprawą dodatkowych wzmocnień termicznych w postaci uszczelnień i blokad „Space Block”, ale również nowoczesnego, aż trzykomorowego pakietu szybowego. Ten bardzo dokładnie uszczelnia dom, uodparniając go także na hałas dobiegający z zewnątrz. Ta innowacyjna budowa okien Winergetic Premium Passive sprawia, że swoją rolę spełniają najlepiej w nowoczesnym, pasywnym budownictwie, odzwierciedlającym wszystkie nowoczesne trendy.

Więcej informacji >>

Okno KONCEPT

Na okna Koncept powinieneś zwrócić szczególną uwagę, jeśli cenisz funkcjonalne rozwiązania i uniwersalność. Dlaczego? W głównej mierze dlatego, że to właśnie w nich zawarliśmy każdą z wyżej wymienionych cech, czyli design, izolacyjność termiczną i odporność na włamania. Czy to wszystko? Absolutnie nie! Okna Koncept zadbają również o Twój dom niwelując straty cieplne, chroniąc go przed hałasem z zewnątrz i niekorzystnym działaniem pogody lub uszkodzeniami mechanicznymi. Jakby tego było mało, okna Koncept to przykład niezwykle modnego minimalizmu, który znajduje zastosowanie we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim. Dzięki nim rozjaśnisz nawet najciemniejsze kąty i dodasz swojemu domowi niepowtarzalnego charakteru, którego pozazdroszczą Ci wszyscy goście.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu