Aluhaus

Budownictwo mieszkaniowe oraz obiektowe stawia przed inwestorami coraz większe wyzwania. Dlatego Grupa Oknoplast stworzyła markę, która spełnia niemal każde stawiane przed nią wymaganie. Aluhaus to producent stolarki aluminiowej, wykonanej ze znanej już z Oknoplast jakości. Produkty wykonane z aluminim są trwałe, funkcjonalne i energooszczędne.

aluhaus-logo

Okna Aluhaus Dębica

Aluhaus to jakość gwarantowana na długie lata. 5 lat gwarancji na stolarkę, 10 lat gwarancji na powłokę lakierniczą. Drzwi aluminiowe Aluhaus nie wymagają zadaszenia, co w większości konstrukcji jest obligatoryjne.

OFERTA ALUHAUS

Aluminium doskonale sprawdza się w produkcji drzwi, okien, drzwi tarasowych, ogrodów zimowych. Konstrukcje są odporne na działanie czynników zewnętrznych takich jak UV, wilgoć, nie rdzewieją, nie odkształcają się. Są łatwe w utrzymaniu, ich konserwacja jest łatwiejsza aniżeli w przypadku innych produktów. Produkty wykonane z aluminium zapewniają doskonałą izolacyjność termiczną, ograniczają straty ciepła w pomieszczeniach. Posiadają optymalne parametry wiatro i wodoszczelne. Konstrukcje aluminiowe umożliwiają wykonanie dużych przeszkleń, fasad budynków. Przeszklonych tarasów.

Wszystkie okna i drzwi aluminiowe można wyposażyć w okucia i szyby antywłamaniowe, czujniki do alarmu czy ogrzewania – kontraktrony, malować obustronnie w tych samych lub różnych kolorach.

Na portfolio Aluhaus składają się następujące produkty:

 • okna aluminiowe – stolarka okienna Aluhaus to szeroka gama rozwiązań.

  okna Miru Standard to klasyczna, prosta i zarazem neutralna forma. Dzięki czemu sprawdza się zarówno w starym jak i nowym budownictwie. Rozwiązanie to posiada doskonałe parametry przenikania ciepła, przepuszczalności powietrza oraz wodoszczelności.

  Miru Hidden okno to charakteryzuje się skrzydłem ukrytym za ramą aluminiową, jest niewidoczne od strony zewnętrznej. Rozwiązanie proponowane przez architektów w nowoczesnym budownictwie o zwartej, surowej bryle, zarówno budynków mieszkalnych czy biurowców.

  aluhaus oknaMiru Steel to doskonałe rozwiązanie do budynków poddawanych renowacji oraz nowoczesnej architekturze. Sprawdzą się we wnętrzach typu loft, budynkach przemysłowych czy obiektach sakralnych. Jest to nieszablonowy industrialny profil, posiadający doskonałe, dopasowane do dzisiejszych wymagań parametry.

  Aluhaus 90 – system ten spełnia wymogi aktualnych przepisów budowlanych. Dzięki głębokiej zabudowie oraz przegrodzie termicznej posiada doskonałe parametry termiczne, akustyczne i statyczne. Ta prosta konstrukcja idealnie wpisuje się w nowoczesną jak i tradycyjną zabudowę architektoniczną.

  Aluhaus 75 – ta 3-komorowa konstrukcja okienno – drzwiowa z przegrodą termiczną posiada bardzo dobre właściwości izolacyjne. Można z niej tworzyć okna prostokątne, łukowe, można je łączyć z fasadami lub wykonywać jako indywidualne okno czy drzwi.

 • drzwi tarasowe – mogą być wykonane jako jedno lub dwu – skrzydłowe we wszystkich dostępnych profilach aluminiowych oraz w wersji przesuwnej i harmonijkowej.

  Aluhaus Slide – to przesuwny system typu HST. Przekładka termiczna z dodatkiem włókna szklanego podnosi izolację termiczną konstrukcji. Drzwi balkonowe przesuwne HST można wykonać w różnych konfiguracjach i dużych gabarytach. Skrzydło może mieć nawet 3200 mm wysokości i 3300 mm szerokości. Drzwi tarasowe HST to rozwiązanie z niskim progiem, dzięki czemu pokonana zostaje przeszkoda architektoniczna. Skrzydło przesuwne wyposażyć można w silnik elektryczny ułatwiający obsługę, szyby bezpieczne, hartowane lub antywłamaniowe.

  Aluhaus Fold to harmonijkowe drzwi tarasowe, które po złożeniu niemal całkowicie łączą salon a tarasem. Rozwiązanie o wysokich parametrach izolacyjnych. Okno balkonowe harmonijkowe moze być sładane do wewnątrz jaki na zewnątrz pomieszczenia. Może też być wykonane w róznych konfihuracjach, sładane w jedną stronę lub w obu kierunkach.

 • aluminiowe-ogrody-zimowe-aluhausdrzwi zewnętrzne aluminiowe – drzwi aluminiowe nakładkowe wykonane w sposób licujący skrzydło z ościeżnicą, tworząc jednolitą powierzchnię. Drzwi mogą być wykonane w wersji ręcznej z tradycyjną klamką, oraz z wbudowanym silnikiem i wielu opcjach kontroli dostępu. Czytnik linii papilarnych, otwieranie smartfonem, klawiatury kodowe, sensor czy przycisk do otwierania to niektóre z nich. Drzwi dostępne są w wielu wzorach oraz opcjach kolorystycznych, mogą być lakierowane w kolorach z palety RAL, dekoral oraz okleinowane. Mogą być idealnie dopasowane do barw okien PVC Oknoplast. Drzwi dostępne są w dwóch grubościach. Drzwi Elite o grubości 90 mm praz drzwi Tenvis o grubości 75 mm.

 • ogrody zimowe – to wyjątkowe wnętrze zwiększające powierzchnię użytkową domu. Całkowicie przeszklone ściany i sufit dostarczają mnóstwo światła i energii co wpływa na lepsze samopoczucie oraz obniżenie rachunków za energię. Ogród zimowy to miejsce do odpoczynku niemal na łonie natury. Konstrukcja wykonana jest z ciepłych profili aluminiowych tworząc doskonałą barierę izolacyjną w okresie zimowym.

Aluhaus Dębica, Ropczyce, Mielec

W ofercie naszego salonu okien i drzwi znajdą Państwo między innymi produkty marki Aluhaus. Oferujemy okna, drzwi wewnętrzne, zewnętrzne i tarasowe w szerokiej gamie kolorów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, skierowaną nie tylko do mieszkańców Dębicy, Ropczyc, czy Mielca, ale również innych powiatów na terenie województwa i okolic.

Produkty producenta

OKNA

ROLETY