DRE

DRE to polski producent drzwi wewnętrznych, który skutecznie podąża za aktualnymi trendami. Na wyjątkowo bogate portfolio składają się klasyczne, przystępne cenowo rozwiązania jaki nieszablonowe wyroby wpasujące się w bardzo wymagające gusta. DRE spełni niemal każde wymaganie dotyczące drzwi.

marka dre drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

Drzwi DRE Dębica

W ofercie tego producenta znajdują się skrzydła i ościeżnice wewnątrzlokalowe, drzwi wejściowe do mieszkań, drzwi techniczne, drzwi przeciwpożarowe, drzwi szklane, drzwi przesuwne, drzwi składane.

OFERTA DRE

Największą i najbardziej róznorodną z powyższych jest oferta drzwi wewnątrzlokalowych, one z kolei dzielą się następująco:

 • drzwi ramowe – konstrukcyjnie zbudowane z dwóch pionowych i dwóch poziomych belek wykonanych z drewna klejonego lub płyty drewnopochodnej. Wypełnienie stanowi w zależności od wzoru płyta HDF lub szyby. Drzwi ramowe mogą być wykonane w wersji przylgowej lub bez przylgowej, mogą być wykończone laminatem lub lakierem. Są dostępne w wielu wzorach oraz opcjach kolorystycznych. Drzwi wyposażone są w zamek w zależności od pomieszczenia, do pokoju na klucz lub tzw. Zamek oszczędnościowy, do łazienki zamek WC. Drzwi posiadają kilka opcji wentylacji w zależności od potrzeb czy gustu.

 • Drzwi płytowe – skrzydło drzwi zbudowane jest z ramiaka z drewna iglastego oraz wypełnione jest w zależności od potrzeb konstrukcją plastra miodu, płyty wiórowej otworowej lub płyty pełnej. Tak jak w przypadku drzwi ramowych dostępnych jest wiele opcji kolorystycznych i wzorów.

 • Drzwi wejściowe do mieszkań – kompletne drzwi wejściowe składają się ze skrzydła, ościeżnicy, zamka, oszyldowania, progu oraz wkładek. Dostępne są w kilku wersjach w zależności od potrzeb: jako antywłamaniowe, bez odporności antywłamaniowej, o różnym stopniu właściwościach akustycznych. Kolorystycznie można je dopasować do drzwi wewnętrznych, tworząc spójną przestrzeń.

 • Drzwi przesuwne – dostępne są w wersji naściennej oraz do zabudowy w kasecie. Stosuje się je najczęściej kiedy standardowe drzwi skrzydłowe zajmowałyby zbędną przestrzeń a także do wydzielenia czy oddzielenia odrębnych pomieszczeń. Dostępne są w niemal wszystkich wzorach skrzydeł DRE oraz opcjach wykończenia.

 • Są w domach pomieszczenia, gdzie istnieje konieczność zastosowania mocniejszych, odporniejszych na warunki czy uszkodzenia drzwi technicznych. Dostępne są modele antywłamaniowe, pełne oraz przeszklone, wykończone w wielu dostępnych dekorach.

 • drzwi szklane dre

  Drzwi składane – to doskonałe rozwiązanie do małych, ciasnych pomieszczeń takich jak garderoby, czy przykuchenne spiżarki. Skrzydło składa się z dwóch części dzięki czemu nie zajmuje wiele przestrzeni. Dostępne są w niemal wszystkich dekorach dostępnych w DRE.

 • Drzwi szklane – stosowane są pomieszczeniach wymagających doświetlenia. W domach spotykamy je najczęściej w wiatrołapach, rzadziej w pokojach czy łazienkach. W budynkach użyteczności publicznej, szpitalach, biurach są często proponowanym rozwiązaniem przez architektów.

 • Ościeżnice – nieodzownym elementem drzwi jest ościeżnica. Wykonana może być w kilku wersjach: ościeżnica stała przylgowa, ościeżnica stała bezprzylgowa, ościeżnica regulowana przylgowa, ościeżnica regulowana bezprzylgowa, ościeżnica z odwróconą przylgą, ościeżnica stalowa.

 • Ościeżnice wykonane są z materiału drewnopochodnego i wykończone w kolorze skrzydła. Opaski w ościeżnicach regulowanych mogą mieć różne szerokości i kształt. Konstrukcja ościeżnicy regulowanej pozwala na zastosowanie jej do ścian o grubości 75 – 320 mm, lub grubszych przy złożeniu z dwóch elementów.

Produkty DRE do szeroki wybór różnych kolekcji, od bardzo lubianych wzorów ramowych, przez płytowe modele z możliwością nadruku laserowego według pomysłu inwestora, po ekskluzywne modele Supreme.

Drzwi Dre Dębica, Mielec, Tarnów

W ofercie salonu okien i drzwi PRIM znajdą Państwo szeroki wybór drzwi marki DRE. Oferujemy drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne do mieszkań i domów. Nasze usługi oferujemy nie tylko w Debicy, ale również w Mielcu, Tarnowie, i okolicznych powiatach.

Produkty producenta

OKNA

ROLETY