Osłony Wewnętrzne Dębica

Żaluzje, rolety i moskitiery to osłony, dzięki którym kreujesz własną przestrzeń: doświetlasz ją i chronisz bliskich przed uciążliwymi insektami. Sprawdź, jakie rozwiązania przygotowaliśmy z myślą o Twojej aranżacji.

Osłony na okna

Oddajemy w Twoje ręce kilka rodzajów produktów – dopasujesz je zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych. To wysokiej jakości żaluzje, rolety oraz moskitiery renomowanej marki ANWIS, lidera w zakresie techniki osłonowej.

OSŁONY WEWNĘTRZNE ANWIS

Chcesz mieć pełną kontrolę nad ilością światła słonecznego w swoim domu lub pracy? Firma ANWIS ma dla Ciebie wiele nieszablonowych produktów, które łączą w sobie piękno oraz funkcjonalność.

Przyjdź do naszego salonu w Dębicy i dowiedz się, jakie żaluzje, rolety lub zasłony ANWIS wybrać, by stworzyć przytulny mikroklimat wnętrz.

Nasi doświadczeni doradcy zapoznają Cię z najnowszymi, designerskimi propozycjami ANWIS i katalogiem, obejmującym stylowe żaluzje bambusowe, drewniane, aluminiowe. W opcji masz też materiałowe rolety i przesuwne moskitiery.

Rodzaje Osłon Wewnętrznych

Żaluzje drewniane i bambusowe

Drewniane lub bambusowe żaluzje ANWIS są lekkie, dekoracyjne – dzięki nim bez problemu wyregulujesz ilość światła słonecznego w swoim domu. Nie musisz podnosić żaluzji, by szybko je ustawić pod odpowiednim kątem.

Producent, firma ANWIS, stawia na surowce naturalne i do wyrobu żaluzji wykorzystuje elastyczne, trwałe drewno lipowe, abachi oraz bambusowe, o wyjątkowej kolorystyce i strukturze słojów. ANWIS, jako lider branży osłonowej, opracował autorskie systemy żaluzji drewnianych w niestandardowym rozmiarze. Są one wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia sznurków, więc nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo najmłodszych.

Żaluzje aluminiowe

Do nowoczesnych i industrialnych aranżacji idealnie wkomponujesz żaluzje aluminiowe ANWIS. To osłony okienne, które możesz regulować pod dowolnym kątem lub unieść, gdy tylko masz na to ochotę.
Chcesz zapewnić sobie komfort cieplny latem? Żaluzje aluminiowe świetnie zaciemniają pomieszczenia, co pozwala utrzymać optymalną temperaturę wewnątrz. Szukasz niestandardowych rozwiązań? Zwróć uwagę na hybrydowe żaluzje Juun, regulowane z kilku stron.
Aluminiowe żaluzje zapewniają stały przepływ powietrza w obrębie stolarki okiennej i chronią Cię przed promieniowaniem UV.

Rolety wewnętrzne
materiałowe i dzień / noc

Rolety dzień/ noc od ANWIS utworzą przytulny klimat w Twoich wnętrzach. To precyzyjnie wykonane, materiałowe osłony na wymiar, dzięki którym unikniesz nadmiernego nasłonecznienia w domu i biurze.
Duże rolety wewnętrzne ANWIS łączą w sobie kilka ważnych funkcji: zdobią pomieszczenia, eliminują nadmiar światła zewnętrznego, a wieczorem tworzą przyjemny, intymny nastrój. Rozłożyste rolety sprawdzą się również w roli ekranu projekcyjnego na eventach lub szkoleniach.
Lubisz nowoczesne rozwiązania? W roletach dzień/noc ANWIS masz opcję sterowania elektrycznego – ustawisz je w pożądanej pozycji bez wstawania z sofy. Wolisz klasykę? Postaw na rolety z manualnym systemem wysuwu.

Moskitiera przesuwna

Masz dość brzęczących much i komarów, które dokuczają Ci wiosną i latem? Jest na nie prosty sposób – moskitiery ANWIS. To szczelne zasłony okienne, produkowane na wymiar, osadzone w aluminiowej, solidnej ramie.
Marka ANWIS przygotowała dla Ciebie dziesiątki różnych odcieni profili – z palety RAL albo imitacji drewna. Sama siatka jest w standardowym kolorze czarnym lub szarym.
Przesuwne moskitiery tworzą dla insektów barierę nie do pokonania. Te praktyczne osłony okienne skutecznie oprą się też wilgoci, promieniom UV i zmiennym temperaturom.

POZOSTAŁE PRODUKTY