Pol-Skone Dębica

POL-SKONE Od 1990 roku produkuje okna i drzwi drewniane. Obecnie jest to jedna z największych oraz bardzo dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw z branży. Swoje produkty wykonuje z najwyższej jakości drewna pochodzącego wyłacznie z polskich lasów.

mARKA Pol-Skone

Polska marka okien Pol-Skone to najwyższej jakości produkty dostępne w wielu wariantach. Poznaj ofertę firmy i odwiedź salon okien Prim w Dębicy!

OFERTA

W ofercie Pol-Skone znajdują się następujące produkty:

Drzwi wewnętrzne – Pol-Skone posiada szeroką ofertę drzwi wewnętrznych wykonanych w różnych standardach i konstrukcjach. Skrzydła i ościeżnice produkowane są w wersjach przylgowych oraz bez przylgowych. Powierzchnie wykonane są w wielu powłokach, lakierowanych oraz okleinowanych laminatami CPL, HPL, okleinach drewnopodobnych oraz fornirach.

Drzwi wejściowe – produkowane również w wersji antywłamaniowej i dźwiękoszczelnej dedykowane dla budownictwa wielomieszkaniowego. Zadaniem drzwi wejściowych do mieszkania jest zapewnienie jego domownikom bezpieczeństwa oraz komfortu. Potwierdzona certyfikatami jakość drzwi zewnętrznych Pol-Skone, solidność wykonania oraz wysokie parametry antywłamaniowe i akustyczne stawiają je wśród najczęściej wybieranych przez klientów

Okna drewniane POL-SKONE – dedykowane są osobom ceniącym naturalne piękno w swoim najbliższym otoczeniu. Dom to miejsce do którego zawsze wracamy, w którym powinniśmy czuć się ciepło i bezpiecznie. Okna drewniane Pol-Skone zapewnią naturalne piękno oraz najwyższe parametry izolacyjne zgodne z najwyższymi standardami oraz przepisami budowlanymi. W portfolio okien drewnianych znajdziemy okna dębowe, okna z drewna meranti oraz okna sosnowe.

Okiennice – to niekonwencjonalne rozwiązanie stosowane zamiast rolet zewnętrznych czy żaluzji fasadowych. To piękne wykończenie elewacji budynku, jednocześnie zapewniające ochronę przed słońcem i innymi czynnikami zewnętrznymi. Najwyższa jakość wykonania okiennic Pol-Skone pozwoli cieszyć się produktem przez długie lata.

Listwy przypodłogowe – wykonane z mdf oraz pokryte powłokami w kolorze drzwi, tworząc idealnie dopasowany produkty. Listwy produkowane są w dwóch wysokościach 80 mm i 100 mm

Pol-Skone Dębica

Salon okien i drzwi Prim w Dębicy oferuje produkty marki Pol-Skone i innych wiodących producentów stolarki otworowej. Zapraszamy do zapoznania sięz naszą ofertą!

Produkty producenta

OKNA

ROLETY