Okna

Okna - Realizacja

Okna, rolety, drzwi zewnętrzne

Okna w energooszczędnym systemie Winergetic, wyposażonym w trzy uszczelki, pakiet 3 – szybowy, kolor z zewnątrz antracyt. Rolety zewnętrzne podtynkowe zaopatrzone w silniki hybrydowe (radiowo / przewodowe) z możliwością obsługi w systemie smart. Drzwi wejściowe Gerda z aluminiową ościeżnicą również w kolorze antracyt.

Okna, rolety, drzwi wejściowe

Wymiana okien w istniejącym budynku. Okna w systemie Winergetic w kolorze złoty dąb. Pakiet 3 – szybowy z ciepłą ramką Warmatec. Gwarancja na okna 7 lat, na szczelność pakietu szybowego 10 lat. Rolety adaptacyjne z silnikami przewodowymi. Drzwi wejściowe Gerda.

DWORZEC PKP W BOGUCHWALE – okna drewniane

To aspekt, na który rzadziej zwracamy uwagę, ale ma on kluczowe znaczenie dla jakości okna. Okucia to wszystkie komponenty metalowe, które pozwalają na zamontowanie okna, umożliwiają ruch skrzydeł oraz ich otwieranie. Odpowiadają one również za spokojny sen domowników – to m.in. one zapewniają oknu trwałość i gwarantują bezpieczeństwo antywłamaniowe. Podstawowe elementy okucia to klamka, zamek i zawias. Od tego, czy są odpowiednio dobrane i wyregulowane, zależy funkcjonalność okna – łatwość ich otwierania, zamykania i uchylania. Solidna klamka (szczególnie w wersji z kluczykiem) zapewnia również bezpieczeństwo. Dodatkowo w oknach o podwyższonych parametrach antywłamaniowych montuje się zaczepy antywyważeniowe i czopy i.S., które zazębiają się z zaczepami i skutecznie udaremniają próby wyważenia okna. Okucia odpowiadają również za funkcję mikrowentylacji. Umożliwiają rozszczelnienie okna w taki sposób, by do wnętrza pomieszczenia przenikał niewielki strumień świeżego powietrza.

OKNA I ROLETY ZEWNĘTRZNE OKNOPLAST, BRAMY GARAŻOWE HORMANN, DRZWI ZEWNĘTRZNE VIKKING

Okna PVC w systemie Winergetic Premium Oknoplast w kolorze Shefield Oak obustronnie. Pakiet 3 – szybowy 4xGlass z 10-cio letnią gwarancją. Rolety podtynkowe Luna Oknoplast wyposażone w silniki hybrydowe Mobilus, sterowane radiowo oraz przewodowo, rolety w kolorze okien. Drzwi kompozytowe firmy Vikking w kolorze antracyt RAL 7016 z zewnętrznym pochwytem. Bramy garażowe firmy Hormann w kolorze antracyt RAL 7016, wyposażone w silniki Promatic, bramy sterowane radiowo oraz przy pomocy klawiatury kodowej zamontowanej na zewnątrz budynku. Dodatkowo wyposażyliśmy automatykę rolet i bram w dwukierunkową centralę smart GTW Mobilus, dzięki czemu komfort użytkowania jest jeszcze bardziej przyjazny dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze przy pomocy smartfonów.

OKNA Oknoplast

Okna PVC w systemie Prismatic Oknoplast w kolorze złoty dąb obustronnie, zamontowane w domu w konstrukcji drewnianej z bala. Pakiet 3 – szybowy 4xGlass z 10-cio letnią gwarancją. Montaż szczelny (montaż ciepły) przy pomocy taśmy rozprężnej Illbruck Illmod i3 Trio.

Drzwi tarasowe