Montaż stolarki okienno-drzwiowej w Dębicy

Na tej inwestycji w okolicy Dębicy kompleksowo zrealizowaliśmy dostawę i montaż stolarki okiennej, drzwiowej, rolet zewnętrznych oraz bramę garażową.

Montaż okien Oknoplast Prismatic

Rozpoczęliśmy od wysokiej jakości okien Oknoplast w energooszczędnym systemie Prismatic. Najmodniejszy dziś kolor woodeck turner oak malt od strony zewnętrznej, od wewnątrz klasyczny biały. Większość okien wyposażona w szyby 4xglass, opatentowane przez producenta z 10 letnią gwarancją na szczelność pakietu. Pakiety szybowe 4xglass charakteryzują się niższą wagą, co jest bardzo istotne z punktu widzenia komfortu użytkowania, są jaśniejsze, posiadają lepszą akustykę. Ciepłe ramki wewnątrz-szybowe Warmatec w znacznym stopniu poprawiające izolację cieplną.

Okna zamontowane w systemie trójwarstwowym przy pomocy wysokiej jakości folii paroizolacyjnych, wcześniej ościeże zostało odpowiednio wyrównane. Montaż szczelny według aktualnych przepisów budowlanych jest obligatoryjny. Zalecany przez niemiecki instytut w Rosenhaim czy Instytut Techniki Budowlanej. Pod balkonami zastosowaliśmy wzmocnione systemowe poszerzenia pvc, pod oknami wzmocnione ciepłe parapety.

Rolety zewnętrzne podtynkowe Luna Oknoplast w kolorze okien. Napędy Somfy Ilmo, przystosowane do podłączenia do wewnętrznego systemu.

Hormann LPU42 z napędem Supramatic E4

Drzwi Parmax DębicaBrama garażowa segmentowa LPU42 Hormann w kolorze szarym, z napędem nowej generacji Supramatic E4. Napęd posiada lampę ledową oraz wbudowany moduł bluetooth. Brama posiada dodatkowe uszczelnienie Thermo Frame poprawiające parametry termiczne.

Drzwi Parmax X Factor

Ostatnim elementem stolarki zewnętrznej, są ekskluzywne drzwi Parmax X Factor. Konstrukcja oraz wypełnienie wykonane jest z litego drewna dębowego, poszycie wykonane w olejowanej wersji wood. Grubość skrzydła to aż 11 cm, co przekłada się na doskonałe parametry izolacyjne. Ukryte zawiasy dodają konstrukcji klasy. Wbudowany silnik pozwoli na podłączenie do wewnętrznego systemu sterowania. Drzwi osadziliśmy na podwalinie z purenitu, prawidłowy montaż szczelny.