Zasób 1 2

Drzwi wewnętrzne Dębica

Sprawdź najnowsze modele drzwi wewnętrznych cenionych producentów polskich i zagranicznych. Dobierzemy skrzydła drzwiowe ściśle dopasowane do Twoich potrzeb.

Drewniane DRZWI WEWNĘTRZNE na wymiar

Stawiamy na najwyższą jakość stolarki drzwiowej, dlatego nawiązaliśmy współpracę z uznanymi producentami. Jako nasz Klient poznasz najnowsze trendy wnętrzarskie i wybierzesz modne drzwi wewnętrzne marek: Hörmann, Pol-Skone, PORTA, DRE i Intenso. Drewniane drzwi wewnętrzne tych producentów są idealne do pokoi, łazienki, garderoby, kotłowni a nawet do piwnicy.

Przyjemne wnętrze musi mieć odpowiednią aranżację. Obejmuje ona nie tylko umeblowanie oraz oświetlenie, ale również drzwi. Niestety, wiele osób zapomina o tym jakże istotnym aspekcie, co może popsuć cały efekt. Czasem zdarza się również tak, że zmieniamy wystrój, a drzwi nie pasują do nowego. Nie pozostaje wówczas nic innego, jak zmienić je na bardziej odpowiednie.

HORMANN DRZWI wewnętrzne

Hörmann to jeden z najbardziej znanych i cenionych w Polsce producentów stolarki drzwiowej. W katalogu produktów Hörmann znajdziesz wysokiej jakości drzwi drewniane oraz szklane.

Są to designerskie, solidne drzwi pokojowe, stworzone po to, by zapewnić Ci bezpieczeństwo i wyjątkową, przytulną atmosferę.

Drzwi Hörmann zamówisz na wymiar w różnych wersjach: z powierzchnią błyszczącą lub matową, a nawet z naklejonym lustrem, z fornirem, frezami, w strukturze łupka, stali lub kruszcu. Lubisz klasykę? Mamy dla Ciebie stylowe drzwi Hörmann z wycięciami pod przeszklenie i lakierowaną powłoką.

Hörmann to niemiecka marka, która od wielu lat cieszy się niesłabnącym uznaniem na rynku stolarki budowlanej. Produkowane przez nią drzwi oraz bramy są cenione ze względu na najwyższą jakość wykonania, doskonałe materiały produkcji oraz bezawaryjność. Jeśli szukasz drzwi wewnętrznych, do postawienia na tego właśnie producenta może przekonać Cię kilka istotnych aspektów. 

Przede wszystkim oferowane przez Hormann drzwi wewnętrzne to dziesiątki propozycji w różnej stylistyce. Znajdziesz tu zarówno doskonale pasujące do wnętrz klasycznych i retro, jak i perfekcyjnie wpasowujące się w stylistykę nowoczesną, minimalistyczną raz skandynawską. Drzwi wewnętrzne tej marki to kilka linii, różniących stylistycznie: DesignLine o powierzchni w strukturze łupka lub lnu, drzwi szklane GlassLine czy mające strukturyzowaną powierzchnię Duradecor.

Drzwi DRE

Rodzima marka DRE specjalizuje się w dziedzinie drzwi ramowych, malowanych, płytowych i laminowanych. Drzwi wewnętrzne DRE to esencja nowoczesnego stylu i funkcjonalności. Kliknij poniżej i obejrzyj katalog produktów DRE.

Drzwi Intenso

Intenso Doors to drzwi wewnętrzne projektowane do wnętrz nowoczesnych i klasycznych. Katalog obejmuje eleganckie i drzwi linii Avangarde, Elegance, Classic lub Economy.

Drzwi PORTA

Stawiamy na różnorodność i chcemy dać Ci możliwie najszerszy wybór produktów, dlatego naszą ofertę uzupełniliśmy o katalogi polskiej marki Porta.

Porta działa w branży okienno-drzwiowej już od kilku dekad. To producent wewnętrznych drzwi pojedynczych i podwójnych na wymiar. Oferta Porty obejmuje też eleganckie ościeżnice regulowane, z ukrytą ościeżnicą, antywłamaniowe zamki, klamki, uchwyty i wiele innych akcesoriów.

Drzwi Porta wybierzesz w modnym kolorze i różnorodnych strukturach, w okleinie syntetycznej lub naturalnej, z przeszkleniem, stylowymi płycinami i dekoracyjnymi wstawkami.

Pol-skone

Pol-Skone to doświadczony producent stolarki okienno-drzwiowej, który działa na polskim rynku nieprzerwanie od 30 lat.
Jako jedna z nielicznych w kraju, firma posiada Certyfikat FSC®️ – dowód na to, że sięga po najwyższej jakości drewno, pochodzące wyłącznie z legalnych źródeł.

Pokojowe drzwi marki Pol-Skone wybierzesz u nas w wersji klasycznej i nowoczesnej. Oferujemy drzwi jedno- lub dwuskrzydłowe na wymiar, w 450 niebanalnych wzorach.

Przedstawimy Ci różne systemy drzwiowe: w systemie przylgowym lub bezprzylgowym oraz innowacyjne modele przesuwne. Wspólnie dobierzemy też odpowiednie ościeżnice Pol-Skone metalowe lub drewniane.

Drzwi wewnętrzne
Hormann, Pol-Skone, PORTA, DRE i Intenso

Wszystkie drzwi wewnętrzne z naszej oferty powstają w zgodzie z rygorystycznymi normami, dzięki czemu ich jakość nie pozostawia niczego do życzenia. Jednak firma nie poprzestaje na tym, co ma – wciąż rozwijane są i patentowane nowe rozwiązania, które jeszcze bardziej podnoszą jakość wyrobów.

Przykładem mogą być drzwi wewnętrzne bezprzylgowe oraz z przylgą i prostymi krawędziami, które są one wyposażone w wysokiej jakości zabezpieczenie krawędzi 4Protect. Daje im to dużą odporność na uderzenia, ścieranie czy zarysowania, pozwalając na zachowanie perfekcyjnego wyglądu niezależnie od czasu eksploatacji. Dzięki temu drzwi wewnętrzne są udaną inwestycją na długie lata wygodnego użytkowania.
POZOSTAŁE PRODUKTY
Skontaktuj się z nami!

14 68 76 311
+48 662 023 580
+48 664 350 177

info@oknaprim.pl

Rzeszowska 110 B, 39-200 Dębica

Formularz kontaktowy