Bramy przemysłowe Dębica

Szukasz stylowej i praktycznej bramy do swojego warsztatu lub garażu? Razem wybierzemy rozwiązanie szyte na miarę. Oferujemy sprawdzone produkty marki Hörmann. Bramy przemysłowe Hörmann są bezkonkurencyjne w kwestiach bezpieczeństwa oraz wygody – to gwarancja najwyższej jakości i trwałości.

BRAMY przemysłowe

Nie bez przyczyny bramy Hörmann zyskały grono lojalnych klientów biznesowych na całym świecie. Są to różnego rodzaju produkty: bramy przemysłowe, segmentowe, szybkobieżne, a także bramy i kraty rolowane. Marka Hörmann stawia na rozwiązania energooszczędne i trwałe po to, by zapewnić Ci bezawaryjną obsługę i najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy.

Rodzaje bram PRZEMYSŁOWYCH

Przemysłowe bramy segmentowe

Marka Hörmann już od dziesięcioleci zajmuje się projektowaniem różnego rodzaju bram, w tym bram przemysłowych segmentowych. Sprawdzą się one zarówno w dużych halach produkcyjnych, jak i w hangarach, salonach motoryzacyjnych czy bazach logistycznych.
Niemieccy inżynierowie opracowali własne systemy otwierania i zamykania bram przemysłowych, z opcją drzwi przejściowych bez progu lub dużymi przeszkleniami (Duratec).

Usprawnij funkcjonowanie strategicznych punktów swojego zakładu – zwróć uwagę na szybkie i ciche bramy segmentowe Hörmann, z prędkością otwierania do 1 m/s i wyposażeniem antywłamaniowym klasy RC2.

Bramy szybkobieżne

Bramy szybkobieżne Hörmann to przegrody, które sprawdzają się w środowisku hal, magazynów, chłodni lub centrali logistycznych. Są ściśle dopasowane do specyfiki obiektu i Twoich potrzeb. Zapomnij o stratach energii i niekończących się wydatkach na naprawy napędu bramy – w katalogu Hörmann znajdziesz profesjonalne bramy dla biznesu.

Mamy dla Ciebie różne warianty bram szybkobieżnych zewnętrznych i wewnętrznych, standardowych i niestandardowych: z pogrubionymi i ocieplonymi profilami i opcją sterowania z przetwornicą częstotliwości.

Elastyczne bramy szybkobieżne Hörmann zdają egzamin w najtrudniejszych warunkach dzięki mocnym profilom przypodłogowym i precyzji wykonania wszystkich detali.

BRAMY I KRATY ROLOWANE

Potrzebujesz bramy, która zapewni Ci skuteczną ochronę mienia, a jednocześnie będzie atrakcyjnym elementem fasady budynku? Postaw na bramy i kraty rolowane Hörmann. Są to prostej konstrukcji, eleganckie przegrody, które dopasujesz ściśle do własnych potrzeb.

Skontaktuj się z naszym doradcą technicznym, by dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych modeli stalowych lub aluminiowych bram oraz krat Hörmann. Są to solidne przegrody wewnętrzne i zewnętrzne do magazynów, garaży, centrów logistycznych, fabryk.

Marka Hörmann jako jeden z nielicznych na rynku producentów ma w swoim katalogu bramy rolowane oraz kraty, które nie zajmują wiele miejsca i są wyposażone w innowacyjny system sprężyn naciągowych.

BRAMY DO GARAŻY ZBIORCZYCH

Masz kilka dużych, połączonych garaży i zależy Ci na tym, by móc szybko z nich wyjeżdżać bez strat energii cieplnej? Zwróć uwagę na bramy marki Hörmann: uchylne bramy typu N 500, ET 500 lub ST 500.
Bramy N 500, ET 500 lub ST 500 to eleganckie i trwałe przegrody, które zapewniają płynny wyjazd i wjazd do garaży. Są one ciche, bezawaryjne i odporne na zmienne warunki pogodowe oraz uszkodzenia mechaniczne. Wały nawijające można zainstalować wewnątrz lub na zewnątrz pomieszczeń.

Bramy do garaży zbiorczych Hörmann wyróżnia modny design, bogaty wzornik i prosta, intuicyjna obsługa.

Pozostałe produkty