Napędy do bram garażowych

Otwieranie i zamykanie bramy jeszcze nigdy nie było takie proste! Z myślą o Twoim komforcie wybraliśmy najnowocześniejsze rozwiązania – niezawodną automatykę do bram garażowych.

Napędy do bram Dębica

Napędy do bram marki Hörmann to gwarancja bezpieczeństwa i jakości. Otwieraj bramę szybko, cicho i zdalnie, oszczędzając energię i czas.

Napędy do bram - Hörmann

Inżynierowie i projektanci marki Hörmann stworzyli autorskie systemy do bram garażowych. Są to rozwiązania dedykowane dla wymagających użytkowników, którym zależy na tym, by napęd w pełni odpowiadał indywidualnym potrzebom.

Napędy do bram garażowych Hörmann są kompatybilne z systemami typu Smart Home. Obsługujesz je intuicyjnie z każdego miejsca na świecie, za pośrednictwem prostej aplikacji, zainstalowanej na Twoim smartfonie.

Firma Hörmann oferuje Ci własne, opatentowane technologie, w tym: systemy zdalnego sterowania radiowego (BiSecur) i mechaniczne blokady, uniemożliwiające złodziejom podważenie skrzydła bramy.
Produkty typu SupraMatic i ProMatic od Hörmann należą do światowej czołówki najbardziej zaawansowanych napędów do bram garażowych. Są one przeznaczone zarówno do użytku prywatnego, jak i firmowego.

Rodzaje Napędów

SupraMatic 5

SupraMatic 4

Napędy SupraMatic powstały po to, by umożliwić Ci ekspresowe otwieranie i zamykanie bramy garażowej. To technologia, która nie ma sobie równych w kwestii dynamiki otwarcia bramy. Nie musisz już wychodzić z auta za każdym razem, gdy chcesz wyjechać na ulicę lub dostać się do garażu – otworzysz go szybko jednym kliknięciem.

Napędy SupraMatic E4 i P4 współpracują z systemami SmartHome Hörmann, można je też bez przeszkód skonfigurować z zewnętrznym oprogramowaniem.

SupraMatic to napędy energooszczędne. Są one wyposażone w niezależne diody LED, dzięki którym bez trudu zaparkujesz auto.

ProMatic 1

Promatic 4

ProMatic to napęd energooszczędny. Współpracuje z instalacjami solarnymi i innymi, niezależnymi źródłami zasilania. Możesz go zintegrować z systemami do inteligentnego domu marki Hörmann. Masz w swoim domu instalację Smart innego producenta? Żaden problem – napęd wyposażono w złącza HCP, umożliwiające pełną integrację.
Bramę z napędem ProMatic otworzysz płynnie dzięki opcji sterowania radiowego BiSecur.

Napędy ProMatic zapewnią Ci stałą cyrkulację powietrza w Twoim garażu. Zapomnij o przykrym zapachu spalin i zanieczyszczeniach, które przenikają do Twojego domu.

W napędach typu ProMatic masz też zabezpieczenie antywłamaniowe, system uniemożliwiający podważenie skrzydła bramy.

RotaMatic - napęd do bram skrzydłowych

Zależy Ci na tym, by Twoja brama otwierała się szybko i cicho? Wybierz RotaMatic – niemiecki napęd, zaprojektowany z myślą o bramach dwuskrzydłowych, o maksymalnym ciężarze skrzydła do 400 kg. Komplet składa się z wysokiej jakości siłowników Hörmann, centrali sterującej, stylowego pilota i awaryjnego klucza. Centralę napędu RotaMatic zabezpiecza elegancka, minimalistyczna obudowa, która współgra wizualnie z każdym nowoczesnym skrzydłem. RotaMatic wyróżnia coś więcej niż elegancki design – to napęd łatwy w montażu, przystosowany do wieloletniej pracy.

VersaMatic - napęd do bram skrzydłowych

Szukasz ramieniowego napędu do lekkiej bramy o wadze maksymalnej 200 kg lub 300 kg? Napędy Hörmann VersaMatic 1 oraz VersaMatic 2 będą strzałem w dziesiątkę. To funkcjonalne, trwałe systemy, złożone z napędu, ramion, centrali sterującej, odbiornika radiowego oraz pilota 4-kanałowego. Centrala napędu spoczywa w gustownej skrzynce, która pasuje zarówno do słupów betonowych, jak i stalowych, klinkierowych, kamiennych. VersaMatic to napęd łatwy w montażu. Podlega wieloletniej gwarancji.

LineaMatic - napędy do bram przesuwnych

Masz ciężką, półtonową bramę przesuwną i zastanawiasz się, jaki napęd do niej wybrać? Wybierz gotowe napędy LineaMatic niemieckiej marki Hörmann. To zaawansowana technologia. Dzięki niej każdego dnia cieszysz się bezawaryjną, płynną i w pełni zautomatyzowaną pracą napędu, a Twoja brama otwiera się szybko i cicho, tak jak lubisz. Standardowy zestaw LineaMatic składa się z solidnych, elektromechanicznych siłowników, listwy zębatej, pilota i kompletu niezbędnych akcesoriów oraz instrukcji.

STA 400 - NAPĘD DO BRAM PRZESUWNYCH

Elegancki, kompaktowy napęd Hörmann STA 400 sprawdzi się do dużych i masywnych bram przesuwnych (max. 2,5 t). Jeśli szukasz mocnego napędu, przystosowanego do ciągłej pracy, STA 400 w 100% spełni Twoje oczekiwania. To niezawodny system, stworzony z myślą o intensywnej eksploatacji. Komplet składa się z siłownika STA 400 Hörmann, centrali sterującej, odbiornika radiowego, 2-kanałowego pilota, lampy, awaryjnego klucza i akcesoriów montażowych.

POZOSTAŁE PRODUKTY

Skontaktuj się z nami!

14 68 76 311
+48 662 023 580
+48 664 350 177

info@oknaprim.pl

Rzeszowska 110 B, 39-200 Dębica

Formularz kontaktowy