Smart Home Dębica

Nie musisz być w domu, by móc zamknąć lub otworzyć okna, drzwi, bramę. Dzięki systemom Smart Home Oknoplast i Hörmann masz pełną kontrolę nad swoim mieniem bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

Inteligentny dom

Smart Home to systemy inteligentne, stworzone z myślą o Twoim bezpieczeństwie i ochronie dobytku. Użyj intuicyjnej aplikacji i zarządzaj swoją posesją z każdego miejsca na świecie. Do obsługi systemu Smart wystarczy Ci zwykły smartfon!

Hormann Homee

Inteligentny system zarządzania domem Hörmann Homee jest jednym z najnowocześniejszych systemów typu Smart, dostępnych na rynku.

Hörmann Homee to kompleksowe rozwiązanie. Zarządzasz każdym urządzeniem w swoim domu o każdej porze i z każdego miejsca na świecie. Wszystkie dane są zapisywane lokalnie, bez chmury.

Jednostka centralna Hörmann Homee współpracuje z oknami, drzwiami, napędem bram, systemem monitoringu, alarmem i oświetleniem.

System sterowania radiowego Hörmann BiSecur to gwarancja bezpieczeństwa i jakości.

Smart OKNOPLAST

Jako certyfikowany partner handlowy firmy OKNOPLAST mamy w swojej ofercie 4 pakiety Smart: Basic, Medium, SmartHome i SmartHome Premium.

Aplikacje Oknoplast umożliwią Ci zdalne otwieranie okien, drzwi i rolet zewnętrznych. Zyskujesz pełną kontrolę nad swoim mieniem gdziekolwiek jesteś, przez całą dobę.

Masz w swoim domu alarm, monitoring lub systemy sterowania innych producentów? Pomożemy Ci zintegrować aplikację Smart Oknoplast z każdym urządzeniem.

POZOSTAŁE PRODUKTY