Rolety Screen – Refleksole Dębica

To nowoczesne rozwiązanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem z uwagi na swoje właściwości i uniwersalność zastosowania.

Refleksole - rolety screen

Refleksole inaczej nazywane roletami screen to osłony zewnętrzne i wewnętrzne będące alternatywą dla tradycyjnych rolet czy żaluzji fasadowych. Osłony tekstylne z racji swojej budowy zajmują niewiele miejsca przez co skrzynka posiada najmniejsze gabaryty z dostępnych rozwiązań. Refleksole są niezwykle funkcjonalne – ograniczają nagrzewanie pomieszczeń i zapewniają prywatność. Dostępne są w wersji podtynkowej i natynkowej, czyli wkomponowują się doskonale w nowe jak i istniejące budownictwo.

Dlaczego warto zapoznać się z ofertą osłon zewnętrznych typu refleksol / screen?

Nowoczesne rolety tekstylne – zalety

  • Materiał tekstylny o różnym stopniu przezierności zapewniają komfort cieplny jednocześni z dostępem do światła. Materiał odbija promieniowanie UV co zapobiega nagrzewaniu się pomieszczeń. Dostępna jest kaseta do zabudowy, co nie zaburza aranżacji elewacji.
  • Jest to doskonale funkcjonalne rozwiązanie dzięki bardzo trwałym materiałom tekstylnym. Konstrukcje i dopasowane są do potrzeb użytkownika i możliwościach zabudowy.
  • Roleta screen tworzy barierę optyczną, nie zaciemniając pomieszczenia.
  • Refleksole sprawdzą się w budynkach nowoczesnych i tradycyjnych. Szeroka gama kolorów obudowy i tkanin wpasują się w każdą aranżację elewacji.

Przykładowe rozwiązania rolet screen

Refleksol Ziip BOX – wersja podtynkowa

Kaseta rolety screen wykonana jest z ekstrudowanego, przygotowana do zabudowy podtynkowej. Kasetę można wyposażyć w docieplenie jeżeli nie zostało przygotowane na etapie wstawiania nadproży. Dzięki mechanizmowi zamka błyskawicznego można wykonać duże powierzchnie.

żaluzje ziipbox

Refleksol Ziip do montażu natynkowego lub do wnęki

Bardzo duża odporność wiatrowa, mechanizm zamka błyskawicznego. Takie rozwiązanie sprawdza się do montażu w pergoli, gdzie wymagana jest duża powierzchnia i ryzyko większego parcia wiatru.

120ZIIIP-rolety-screen

Refleksol R125

Jest to rozwiązanie fasadowe montowane przy pomocy linek. Możliwość tworzenia wielu modułów na fasadzie budynku.

125-refleksol

Refleksol XS

Rozwiązanie do wnętrz, system bezkasetowy. Możliwość wyposażenia w napęd. Takie refleksole spotykamy np. na salach wykładowych czy innych pomieszczeniach o przeszklonych fasadach.

refleksole-xs

Sterowanie roletami screen

• bezprzewodowe z wbudowanym dwukierunkowym sygnałem radiowym dającym nam sygnał zwrotny, wiemy czy roleta została zamknięta lub otwarta. Silniki radiowe kompatybilne są z urządzeniami smart, które dają nam możliwość sterowania smartfonem, tabletem czy komputerem.

• bezprzewodowo, z wbudowanym radiem jednokierunkowym sterowanym nadajnikiem przenośnym lub naściennym.

• kablowo, sterowania za pomocą przełączników ściennych lub po zastosowaniu dodatkowych modułów radiowych. Takie rozwiązanie bardzo często używane jest w systemach inteligentnych domów, w których sterowanie odbywa się poprzez niezależną centralę IoT

Poznaj rolety screen, MScreen i refleksole dopasowane do Twoich potrzeb – pobierz katalog inspiracji Selt i katalog Mirola

POZOSTAŁE PRODUKTY