Okna i Drzwi Dębica

Przedsiębiorstwo Prim tworzy zgrany zespół ekspertów branży okienno-drzwiowej. To właśnie my: doradcy techniczni, handlowcy i monterzy, połączyliśmy swoje siły po to, by dostarczyć Ci najwyższej jakości produkty.Co nas wyróżnia? Starannie dobieramy partnerów biznesowych. Dzięki zaangażowaniu i dbałości o każdy detal zaskarbiliśmy sobie zaufanie międzynarodowych gigantów, firm Oknoplast oraz Hörmann.Nasze umiejętności i wiedzę potwierdzają opinie zadowolonych klientów i branżowe certyfikaty, w tym świadectwo IFT Rosenhaim. Nigdy nie osiadamy jednak na laurach – stale szkolimy się u najlepszych, bo chcemy dać Ci coś więcej niż inni. Jako dostawca i monter stolarki klasy premium jesteśmy bezkonkurencyjni na lokalnym rynku. Ofertę kierujemy wyłącznie do świadomych, wymagających Klientów, na których marketingowe hasła: tanio, szybko, solidnie nigdy nie robiły żadnego wrażenia.Okna Dębica: dla tych, którzy stawiają na jakość Cena stolarki okiennej nie jest Twoim jedynym kryterium wyboru i szukasz trwałych, solidnych rozwiązań? I słusznie, ponieważ od jakości okien, które masz w swoim domu lub mieszkaniu, zależy Twój komfort cieplny, a nawet samopoczucie i zdrowie! Najlepsze parametry termoizolacyjne dadzą Ci innowacyjne okna Dębica. W dębickim salonie obejrzysz najnowsze katalogi prestiżowych produktów uznanych producentów z grupy Oknoplast – marek: Oknoplast i Aluhaus. Stylowe i energooszczędne okna Dębica Zamów okna Dębica, by mieć pewność, że zyskasz najlepszą, dostępną na polskim rynku stolarkę i dostęp do usług montażowych wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Każde okno z salonu w Dębicy wyróżnia modne wzornictwo, dopasowane do najnowszych trendów aranżacji nowoczesnych i klasycznych. Okna na wymiar Oknoplastu i Aluhaus odpowiadają też współczesnym standardom energooszczędnego budownictwa. Wybierając je, zmniejszasz wydatki na ogrzewanie i zapewniasz sobie ciepło przez cały rok. 

Okna OKNOPLAST

Starannie wybieramy swój asortyment i współpracujemy wyłącznie z najlepszymi, renomowanymi producentami. Naszym głównym partnerem jest polski producent okien i drzwi, firma Oknoplast.

Oknoplast działa w kraju od 1994 roku i wciąż się rozwija. Swój sukces przedsiębiorstwo zawdzięcza innowacyjnej technologii i rzetelnej obsłudze przed- i posprzedażowej. Klienci Oknoplastu darzą go zaufaniem, bo wiedzą, że w każdej sytuacji otrzymają wsparcie techniczne kompetentnych serwisantów.

W ciągu kilku dekad swojego istnienia marka Oknoplast podbiła rynki zachodnie. Obecnie firma należy do grona najbardziej prestiżowych producentów stolarki okienno-drzwiowej w całej Europie.

Okna trzyszybowe Dębica

Chcesz zapoznać się z najnowszym katalogiem Oknoplastu? Przyjdź do nas i dowiedz się więcej na temat wybranych modeli: okien Prismatic, Pixel, Prolux, Winergetic Premium, Winergetic Premium Passive, Koncept lub drzwi tarasowych HST i PSK.

Drzwi i bramy Hormann

Niemiecka, rodzinna marka Hörmann jest liderem w zakresie produkcji drzwi i bram klasy premium dla klientów indywidualnych oraz zautomatyzowanych bram przemysłowych.
Ten uznany na całym świecie producent po ponad 80 latach działalności pozostaje bezkonkurencyjny w takich kwestiach, jak: precyzja wykonania stolarki, bezpieczeństwo i serwis.
Hörmann tworzy stylowe i funkcjonalne bramy garażowe, na które udziela wieloletniej gwarancji.
Jako jedni z nielicznych, mamy zaszczyt należeć do grupy polskich partnerów firmy Hörmann.

Oferujemy sprzedaż i montaż bram Hörmann segmentowych, bocznych, rolowanych, uchylnych i dwuskrzydłowych. Przygotowaliśmy też sporo innowacyjnych rozwiązań, których nie mają inni, np. bramy fasadowe licowane z elewacją lub bramy Vitraplan.

Drzwi Parmax

Nasz katalog jest adresowany do wymagających Klientów, takich jak Ty. U nas znajdziesz produkty szyte na miarę i najnowocześniejsze modele drzwi drewnianych zewnętrznych polskiej marki Parmax. To producent energooszczędnej i eleganckiej stolarki drzwiowej klasy premium.

Drzwi drewniane Parmax cechuje wysoka izolacyjność, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz modny design. Kreatywny producent stawia na innowacyjne systemy antywłamaniowe i bezdotykowe technologie otwierania drzwi.

Stolarka drzwiowa Parmax to produkty, które współtworzą wizerunek Twojego domu i podkreślają niepowtarzalny styl wnętrz oraz elewacji.