Bramy Garażowe Dębica

Od jakości bramy garażowej zależy Twój komfort i bezpieczeństwo. Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, oferujemy różne systemy bramowe: bramy rolowane, uchylne i segmentowe.

Drzwi i bramy GARAŻOWE dębica

Mając na względzie Twoją wygodę i bezpieczeństwo, proponujemy Ci najnowocześniejsze rozwiązania – innowacyjne, eleganckie i trwałe bramy Hörmann. Segmentowe. Rolowane. Uchylne. W opcji masz też klasyczne modele drzwi garażowych dwuskrzydłowych.

BRAMY GARAŻOWE Hörmann

Jednym z najbardziej znanych i cenionych producentów bram garażowych w Polsce jest firma Hörmann. W naszym salonie w Dębicy zaprezentujemy Ci najnowsze modele bram tej prestiżowej marki.

Zależy Ci na nietuzinkowym efekcie wizualnym i bezpieczeństwie mienia? Zwróć uwagę na bramy garażowe rolowane RollMatic. Masz nietypową konstrukcję ścian? Postaw na bramę boczną segmentową Hörmann. Ceny drzwi garażowych nie należą do najniższych ale jakość wykonania gwarantuje satysfakcję.

Jeśli preferujesz klasyczne rozwiązania, u nas wybierzesz dwuskrzydłowe bramy garażowe typu DFT42. Do nowoczesnych budynków doskonale wpisuje się brama uchylna, dostępna w różnych wzorach i kolorystyce.

Rodzaje bram garażowych

BRAMA GARAŻOWA SEGMENTOWA

Bramy segmentowe Hormann to produkt skrojony idealnie pod względem technicznym jak i wizualnym. Niemiecka precyzja plasuje je wśród najlepszych, czego dowodem jest wiele nagród a przede wszystkim zadowolenie klientów.

Na budowę bram segmentowych składają się ciepłe panele wypełnione pianką polierutanową czy też panele z litego drewna, prowadnice pionowe oraz poziome, sprężyny skrętne lub naciągowe, ewentualnie napęd. Segmenty bramy podnoszą się pionowo, po otwarciu znajdują się na suficie. Dzięki takiej konstrukcji oszczędzają miejsce przed garażem, są idealne do krótkich podjazdów na przykład w szeregówkach czy na małych działkach.

Panele bram segmentowych dostępne są w dwóch grubościach:

  • w bramie LPU 42 ich grubość wynosi 42 mm

  • w bramie LPU 67 ich grubość wynosi 67 mm

    Bramy na całym obwodzie oraz pomiędzy poszczególnymi segmentami posiadają solidne uszczelnienie. Dodatkowe wyposażenie w nakładkę Thermo Frame maksymalnie ogranicza mostki termiczne i poprawia izolacyjność cieplną całej konstrukcji.

    Segmenty dostępne są w wielu wykończeniach i kolorystyce. Warto zwrócić uwagę na najnowsze rozwiązanie Duragrain, jest laserowo nanoszony wzór, zabezpieczony dodatkową powłoką. Są to najbardziej trwałe powłoki odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Wysokiej jakości napędy do bram segmentowych zapewniają niezawodną pracę bramy przez wiele lat. Promatic 4 i Supramatic 4 to rozwiązania nowej generacji zapewniające maksymalne bezpieczeństwo przed niechcianym zaprogramowaniem przez niepowołane osoby dzięki technologi BiSecure. Supramatic 4 jest standardowo wyposażony w moduł bluetooth umożliwiający sterowanie bramą smartfonem.

BOCZNA BRAMA SEGMENTOWA

Boczna brama segmentowa HST Hormann montowana jest wewnątrz garażu i składa się na jedną ze ścian bocznych. Takie rozwiązanie stosowane jest w sytuacji kiedy tradycyjna brama segmentowa, uchylna czy dwuskrzydłowa nie znajduje zastosowania. Przykładem może być skośny dach, rury, włazy czy belki na suficie.

Brama garażowa boczna zbudowana jest z prowadnic, podwieszona jest na specjalnych rolkach w nadprożu zapewniających jej komfortową pracę, na dole znajduje się szyna przytwierdzona do posadzki. Wypełnienie zbudowane jest z paneli o grubości 42 mm, zapewniających bardzo dobrą izolację termiczną. Obwiedniowe uszczelnienie oraz to umieszczone pomiędzy panelami ogranicza maksymalnie mostki termiczne.

Boczna brama segmentowa wyposażona w najwyższej jakości napęd Promatic 4 lub Supramatic 4 zapewni najwyższy komfort użytkowania.

BRAMA GARAŻOWA ROLOWANA

Bramy rolowane RollMatic Hormann znajdują zastosowanie w małych, często nieogrzewanych garażach. Można je zamontować na zewnątrz lub wewnątrz pomieszczenia. Ich budowa zajmuje niewiele miejsca więc można ją zastosować w miejscach, gdzie na suficie znajdują się przeszkody typu belka, właz dachowy, w płytkich garażach, przy skośnym dachu, przy braku nadproża.

Brama rolowana do garazu zbudowana jest z poziomych lameli dostępnych w bogatej kolorystyce, skrzynki oraz prowadnic pionowych w tych samych odcieniach.
Brama garażowa rolowana wyposażona jest w wysokiej jakości napęd wbudowany w skrzynkę i sterowanie w technologii Bisecure.

BRAMA GARAŻOWA UCHYLNA

Bramy garażowe uchylne Hormann to produkty dostępne w wielu wzorach, tłoczeniach i kolorach. Poszycie bramy może być wykonane z blachy trapezowej, gładkiej, perforowanej, może też być wykonane z litego drewna lub być przygotowane pod indywidualne wypełnienie.

Hormann jest pionierem w produkcji bram uchylnych, 50 – letnie doświadczenie i know-how stworzyło produkt o najwyższych walorach jakościowych i estetycznych.

Budowa bram uchylnych do garażu jest prosta, przez co bezawaryjna i posłuży przez wiele lat. Prowadnice pionowe mocowane są do ściany oraz poziome mocowane do sufitu. Wypełnienie w zależności od wykonania może być ocieplone lub bez izolacji. Brama garażowa uchylana może być wyposażona w drzwi przejściowe, przeszklenia czy kratki wentylacyjne. Może być zamontowana we wnęce otworu garażowego oraz do jego ścian bocznych w zależności od warunków. Może być w wersji ręcznej z zamkiem lub automatycznej z napędami Hormann.

Bramy uchylne najczęściej stosowane są w garażach nieogrzewanych lub mało wymagających pod względem termicznym.

BRAMA GARAŻOWA DWUSKRZYDŁOWA

Bramy dwuskrzydłowe HormannDFT 42 to rozwiązanie do osób ceniących tradycyjne drzwi garażowe. Konstrukcja bramy wykonana jest z solidnych kształtowników a jej wypełnienie to ciepłe panele o grubości 42 mm, zapewniające doskonałe parametry izolacyjne. Plusem tego rozwiązania jest to, że skrzydło czynne służy za drzwi przejściowe, przez co nie trzeba otwierać całej bramy. Skrzydła mogą być wykonane jako symetryczne lub o różnych rozmiarach. Brama wyposażona jest standardowo w zamek z wkładką patentową oraz ryglowanie na dole i górze skrzydła, dzięki czemu jest stabilna nawet przy niesprzyjających warunkach pogodowych.

Brama dwuskrzydłowa może być również w wersji automatycznej z silnikiem Hormann Promatic i Supramatic. Dodatkowe cięgna pozwalają na otwarcie skrzydeł na zewnątrz, dzięki temu tradycyjne rozwiązanie stało się bardzo nowoczesne.

BRAMA ART 42 /ART 42 Thermo
z profili aluminiowych

Nie chcesz mieć standardowej, zamkniętej bramy i zamierzać doświetlić wnętrze garażu? Brama ART 42 Thermo marki Hörmann spełni Twoje oczekiwania. To szczelna, stabilna konstrukcja, zaprojektowana z lekkich profili aluminiowych z przeszkleniami.
Bramę typu ART 42 Thermo możesz zainstalować w domu lub firmie. Elegancka, aluminiowa brama dopełni nowoczesny charakter budynku i utworzy zgrany duet wraz ze stolarką okienno-drzwiową Hörmann.
Garażową bramę ART 42 THERMO wybierzesz na wymiar i w dowolnym kolorze: białym lub jednym z kilkunastu nieszablonowych odcieni palety RAL. Marka Hörmann, oferuje Ci dodatkowo aż 11 możliwych opcji wypełnień profili, w tym: szyby poliwęglanowe i tworzywa sztuczne barwione.

BRAMA Uchylna N 500 i ET 500

Uchylna brama typu N 500 z systemem automatycznego ryglowania zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo na wiele lat. To produkt, który tworzy spójną kompozycję wraz ze ścianami elewacji i stolarką okienno-drzwiową. Brama nie wymaga częstej konserwacji, pracuje cicho i płynnie.
Bramę N 500 Hörmann wyposażono w podwójne uszczelki, dzięki czemu możesz bez trudu zachować czystość wewnątrz garażu i uniknąć problemu gromadzących się liści.
Do bramy N 500 dobierzesz funkcjonalny napęd SupraMatic E/P. W bardziej złożonych konstrukcjach sprawdzi się system SupraMatic HT, z opcją wewnętrznego lub zewnętrznego sterowania, czułą fotokomórką i solidnymi sprężynami.

Bramy do garażu – Rzeszów, Dębica, Mielec, Tarnów, Ropczyce

Jeśli poszukują Państwo bramy garażowej od renomowanego producenta, to zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Oferujemy sprzedaż i montaż bram do garażu na terenie Rzeszowa, Dębicy, Mielcaca, Tarnowa, Ropczyc i okolicznych powiatów. Oferujemy najwyższej jakości bramy garażowe, a także fachowe doradztwo.

katalogi do pobrania
POZOSTAŁE PRODUKTY