Bramy Garażowe

Od jakości bramy garażowej zależy Twój komfort i bezpieczeństwo. Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, oferujemy różne systemy bramowe: bramy rolowane, uchylne i segmentowe.

Drzwi GARAŻOWE

Mając na względzie Twoją wygodę i bezpieczeństwo, proponujemy Ci najnowocześniejsze rozwiązania – innowacyjne, eleganckie i trwałe bramy Hörmann. Segmentowe. Rolowane. Uchylne. W opcji masz też klasyczne modele drzwi garażowych dwuskrzydłowych.

BRAMY GARAŻOWE Hörmann
DLA WYMAGAJĄCYCH

Jednym z najbardziej znanych i cenionych producentów bram garażowych w Polsce jest firma Hörmann. W naszym salonie w Dębicy zaprezentujemy Ci najnowsze modele bram tej prestiżowej marki.

Zależy Ci na nietuzinkowym efekcie wizualnym i bezpieczeństwie mienia? Zwróć uwagę na bramy garażowe rolowane RollMatic. Masz nietypową konstrukcję ścian? Postaw na bramę boczną segmentową Hörmann. Ceny drzwi garażowych nie należą do najniższych ale jakość wykonania gwarantuje satysfakcję.

Jeśli preferujesz klasyczne rozwiązania, u nas wybierzesz dwuskrzydłowe bramy garażowe typu DFT42. Do nowoczesnych budynków doskonale wpisuje się brama uchylna, dostępna w różnych wzorach i kolorystyce.

Rodzaje bram

BRAMA GARAŻOWA SEGMENTOWA

Bramy segmentowe otwierają się pionowo i pozostają pod stropem, oszczędzając miejsce. Konstrukcja ta zapewnia maksymalną ilość miejsca zarówno w samym garażu, jak i przed nim. Bramy garażowe segmentowe mogą być instalowane w każdym otworze garażowym i zapewniają do 14 cm większą szerokość przejazdu niż bramy uchylne. Posiadają też trwale elastyczne uszczelnienie, które jest odporne na działanie warunków zewnętrznych i z czterech stron optymalnie uszczelnia bramę.
Mają Państwo wybór: decydując się na ocieplane bramy garażowe segmentowe LPU 67 Thermo i LPU 42, wybierają Państwo znakomitą wzgl. bardzo dobrą izolację cieplną. Ponadto bramy te cechuje zwiększona stabilność i cicha praca. Nieocieplana brama garażowa segmentowa LTE 42 idealnie nadaje się do wolno stojących garaży, które nie wymagają ocieplenia. Jeżeli drewno przeważa w wystroju architektonicznym Państwa domu, szczególnie korzystnie prezentują się bramy segmentowe Hörmann typu LTH 42 z wypełnieniem z litego drewna.

BOCZNA BRAMA SEGMENTOWA

Boczne bramy segmentowe Hörmann to bramy do zadań specjalnych, znajdujące zastosowanie w nietypowych i wymagających sytuacjach montażowych. W przeciwieństwie do garażowych bram uchylnych, segmentowych czy rolowanych brama tej konstrukcji otwiera się nie w górę, lecz na bok. Dzięki tej ogromnej zalecie zyskujemy miejsce nad bramą garażową, które możemy wykorzystać jako dodatkowe miejsce do przechowywania różnych przedmiotów.
Boczne bramy segmentowe znajdą także zastosowanie w budynkach, których konstrukcja (nachylenie dachu, niskie nadproże, rury) uniemożliwia zamontowanie pozostałych rodzajów bram.
Boczna brama segmentowa zbudowana jest z paneli typu Sandwich o grubości 42 mm, które dzięki wypełnieniu pianką poliuretanową zapewniają bardzo dobrą izolacyjność cieplną i akustyczną, wzmacniając przy tym całą konstrukcję bramy oraz gwarantując jej cichą i bezawaryjną pracę.

BRAMA GARAŻOWA ROLOWANA

Bramy RollMatic zapewniają oszczędność miejsca – dzięki pionowemu otwieraniu pozostawiają wolną przestrzeń zarówno w garażu, jak i przed nim. Są to bramy uniwersalne, można je więc zamontować niemal wszędzie; kształt otworu garażowego nie ma znaczenia – może być prostokątny, skośny, zakończony łukiem segmentowym lub półkolistym.
Niezwykle estetyczne wykończenia powierzchni bram garażowych RollMatic umożliwiają optymalne dopasowanie bramy do architektury Państwa domu. Naturalny wygląd bramy gwarantują dwa rodzaje powierzchni drewnopodobnej do wyboru: Decograin i Decopaint. Dla uzyskania szczególnie eleganckiego efektu polecamy wybór nowego wariantu kolorystycznego Noir 2100 Sablé Anthrazit Metallic. Ponadto bogata oferta obejmuje także 11 kolorów preferowanych w jednej cenie. Oczywiście do bramy można też dopasować drzwi boczne.

BRAMA GARAŻOWA UCHYLNA

Bramy uchylne marki Hörmann to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Wszystko przemawia za oryginałem: atrakcyjny wygląd, komfort obsługi i zastosowanie zaawansowanej techniki. Sekretem jakości każdej bramy uchylnej jest ponad 50 lat doświadczenia i know-how w produkcji bram garażowych. Niebanalne wzory pozwolą Państwu znaleźć swoją wymarzoną bramę.
Kolorystyka bram stalowych jest niezwykle bogata. W wersji standardowej występują w kolorze białym, 7 korzystnych cenowo kolorach preferowanych oraz niemal 200 kolorach z palety RAL (z wyjątkiem kolorów perłowych, świecących i metalizujących).
Bramy z wypełnieniem z litego drewna wykonane są ze świerku skandynawskiego lub świerku kanadyjskiego.
Zwieńczeniem bogatej oferty bram uchylnych marki Hörmann są idealnie pasujące drzwi boczne. Dzięki zastosowaniu tej samej stylistyki drzwi boczne i brama uchylna tworzą spójną, zachwycającą całość architektoniczną.

BRAMA GARAŻOWA DWUSKRZYDŁOWA

Do odnawianych, mniejszych garaży często wybierana jest brama skrzydłowa DFT 42. Brama skrzydłowa pozwala na wykorzystanie całego wnętrza garażu, ponieważ otwiera się na zewnątrz. W przypadku bramy 2-skrzydłowej możliwe jest otwarcie obu lub tylko jednego skrzydła. Zapewnia to wygodne przechodzenie, a w dłuższej perspektywie chroni bramę, ponieważ podczas np. wyprowadzania roweru nie trzeba otwierać i zamykać całej bramy.
Podział skrzydeł bramy DFT 42 na skrzydło przechodnie oraz stałe zależy wyłącznie od Klienta. Aby brama była stabilna także podczas złych warunków pogodowych, wzmocniona została od dołu dwoma dodatkowymi ryglami. Zabezpieczenie przeciwwłamaniowe stanowi zamek na wkładkę patentową, a wypełnienie segmentów bramy o grubości 42 mm zapewnia dobrą izolację cieplną.
Brama skrzydłowa DFT 42 jest dostępna z różnymi motywami oraz we wszystkich kolorach i wzorach oklein.

BRAMA ART 42 /ART 42 Thermo
z profili aluminiowych

Nie chcesz mieć standardowej, zamkniętej bramy i zamierzać doświetlić wnętrze garażu? Brama ART 42 Thermo marki Hörmann spełni Twoje oczekiwania. To szczelna, stabilna konstrukcja, zaprojektowana z lekkich profili aluminiowych z przeszkleniami.
Bramę typu ART 42 Thermo możesz zainstalować w domu lub firmie. Elegancka, aluminiowa brama dopełni nowoczesny charakter budynku i utworzy zgrany duet wraz ze stolarką okienno-drzwiową Hörmann.
Garażową bramę ART 42 THERMO wybierzesz na wymiar i w dowolnym kolorze: białym lub jednym z kilkunastu nieszablonowych odcieni palety RAL. Marka Hörmann, oferuje Ci dodatkowo aż 11 możliwych opcji wypełnień profili, w tym: szyby poliwęglanowe i tworzywa sztuczne barwione.

BRAMA N 500 i ET 500

Uchylna brama typu N 500 z systemem automatycznego ryglowania zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo na wiele lat. To produkt, który tworzy spójną kompozycję wraz ze ścianami elewacji i stolarką okienno-drzwiową. Brama nie wymaga częstej konserwacji, pracuje cicho i płynnie.
Bramę N 500 Hörmann wyposażono w podwójne uszczelki, dzięki czemu możesz bez trudu zachować czystość wewnątrz garażu i uniknąć problemu gromadzących się liści.
Do bramy N 500 dobierzesz funkcjonalny napęd SupraMatic E/P. W bardziej złożonych konstrukcjach sprawdzi się system SupraMatic HT, z opcją wewnętrznego lub zewnętrznego sterowania, czułą fotokomórką i solidnymi sprężynami.

katalogi do pobrania
POZOSTAŁE PRODUKTY
Skontaktuj się z nami!

14 68 76 311
+48 662 023 580
+48 664 350 177

info@oknaprim.pl

Rzeszowska 110 B, 39-200 Dębica

Formularz kontaktowy