Okna PCV Oknoplast

Oknoplast to wiodący producent okien PVC w standardzie premium. Blisko 30-letnie doświadczenie, własny dział R&D oraz olbrzymi, nowoczesny park maszynowy pozwala dostarczać naszym klientom okna o najwyższych parametrach izolacji termicznej akustycznej i wodoszczelności.

OKNA PCV

Energooszczędność, wygoda i najwyższe piękno? To zdecydowanie cechy okien OKNOPLAST – wyposażone w grubsze pakiety szybowe, nie wymagające zaawansowanej konserwacji i prezentujące design zgodny ze współczesnymi trendami.

Okna Oknoplast

Okna Oknoplast projektowane są z pasją i doskonale wpisują się w estetykę nowoczesnych oraz klasycznych aranżacji.

Stolarka okienna Oknoplast to rozwiązanie dla osób, które chcą zapewnić sobie komfort cieplny na długie lata, bez kosztownych napraw i skomplikowanej konserwacji.

W rozbudowanym katalogu Oknoplast znajdziesz inspiracje i rzetelną wiedzę na temat energooszczędnych okien dla domu lub biznesu.

Oferta obejmuje okna w wersji standard i premium: okna Prismatic, Pixel, Prolux, Winergetic Premium, Winergetic Premium Passive oraz Koncept. Są one każdorazowo szyte na miarę, zgodnie z Twoją koncepcją.

Okna energooszczędne Oknoplast – funkcjonalne i designerskie 

Zamierzasz wymienić stare okna na nowe? A może dopiero szukasz sprawdzonych modeli okien do domu, który jest jeszcze na etapie projektowania? Zwróć uwagę na okna energooszczędne Oknoplast – to wysokiej jakości, polska stolarka okienna PCV o nieprzeciętnych walorach estetycznych! 

Projektanci Oknoplastu dbają o każdy szczegół, oddając w Twoje ręce stylową i funkcjonalną stolarkę okienną, idealną do wnętrz nowoczesnych i klasycznych. 

OFERTA
Winergetic_Premium_Passive_white 1

Okno WINERGETIC
PREMIUM PASSIVE

Okna Winergetic Premium Passive powstały, aby zaspokoić stale zmieniające się trendy architektoniczne i rosnące oczekiwania Klientów. Doskonale radzą sobie nie tylko pod względem bezpieczeństwa, choć to w głównej mierze ich domena. Wszystko za sprawą dodatkowych wzmocnień termicznych w postaci uszczelnień i blokad „Space Block”, ale również nowoczesnego, aż trzykomorowego pakietu szybowego. Ten bardzo dokładnie uszczelnia dom, uodparniając go także na hałas dobiegający z zewnątrz. Ta innowacyjna budowa okien Winergetic Premium Passive sprawia, że swoją rolę spełniają najlepiej w nowoczesnym, pasywnym budownictwie, odzwierciedlającym wszystkie nowoczesne trendy.

Winergetic_Premium_golden_oak 1

Okno WINERGETIC
PREMIUM

Interesuje Cię przede wszystkim energooszczędność? W takim razie mamy coś dla Ciebie – okna Winergetic Premium. Dlaczego? Ponieważ to właśnie w nich umieściliśmy udoskonalony, grubszy pakiet szybowy. Ten jest absolutną gwarancją niskich strat cieplnych, a więc i niższych rachunków za ogrzewanie. Zaskoczony? To jednak nie wszystko – cecha ta potęgowana jest przez szereg drobnych, ale poprawiających pracę okien elementów, takich jak nowoczesne uszczelnienia EDMG. To prawdziwy lider w dziedzinie izolacyjności termicznej. Ponadto, Winergetic Premium to również innowacyjny kształt skrzydła, który sprawia, że stolarka nie ma sobie równych nawet w kwestii designu.

Winergetic_Standard_white_00000 1

Okno WINERGETIC
STANDARD

Okna Oknoplast Winergetic Standard łączą w sobie ponadczasową elegancję, wysoką jakość i wyjątkową trwałość. Zachowują swój kształt i kolor przez wiele lat. W modelu Winergetic Standard zastosowano uszczelnianą konstrukcję, która ułatwia perfekcyjny montaż i chroni przed powstawaniem mostków termicznych. W zależności od potrzeb, Okna Winergetic Standard możesz doposażyć np. w okucia antywłamaniowe typu RC2 i niewidoczne zawiasy.

Corner_PRISMATIC_76_Woodec Turner Oak Malt_00000 1

Okno PRISMATIC

Okna Prismatic to nowoczesny design dostosowany do aktualnych trendów. W swojej smukłej formie, wysokiej funkcjonalności i zaawansowanych technologiach, oferuje użytkownikom perspektywę wielu korzyści. PRISMATIC to produkt najwyższej jakości zapewniający wiele ciepła, wyjątkowy design i wysokie właściwości ekologiczne. Autorski system 76 mm to optymalny wybór dla wymagających technicznie i doceniających wizualnie.

Okna Prismatic jak pozostałe rozwiązania Oknoplast są produkowane na wymiar. W standardzie producent wyposaża je w dwukomorowe pakiety szybowe o współczynniku Ug=0,5W/m2K. Ta wysokiej jakości stolarka okienna wpisuje się w założenia energooszczędnego budownictwa.

Pixel_corner_anthracite_quartz 1

Okno PIXEL

Okna Pixel to absolutna doskonałość. Ich smukły, innowacyjny profil pozbawiony jest zaokrągleń znanych ze standardowych rozwiązań okiennych. To już przeszłość. Zwłaszcza że okna z tej linii wyposażone są w o wiele większe przeszklenia, dzięki którym nawet najbardziej ciemne pomieszczenie zyska jasność i przejrzystość. Ta nowatorska konstrukcja powstała na bazie bardzo nowoczesnego projektu, który zachwycił największych ekspertów w branży. A jakby tego wszystkiego było mało, okna Pixel możesz idealnie skomponować z aranżacją swojego domu, ponieważ oddajemy do Twojej dyspozycji szereg kolorów, które sam możesz wybrać.

PROLUX_Sheffield_Oak_3glass 1

Okno PROLUX

Jesteś zmuszony narzekać na brakujące światło we wnętrzach w domu? Nie inwestuj w niepotrzebne i drogie lampy – nie tędy droga. Przede wszystkim potrzebujesz okien, które sprowadzą naturalne i zdrowe światło słoneczne wprost do Twojego domu. Mamy coś dla Ciebie – z tym najlepiej radzą sobie okna Prolux. Wszystko za sprawą autorskiej, udoskonalonej konstrukcji profilu, pozbawionej zbędnych elementów oraz zwiększonej powierzchni szyb, która w tym przypadku spełnia kluczową rolę. Do tego dorzuciliśmy jeszcze smuklejsze skrzydła, zaokrąglone listwy i umieszczone w ich narożach uszczelki, za sprawą których okna Prolux doskonale utrzymują poziom izolacyjności termicznej na optymalnym poziomie, doskonale chroniąc dom przed stratami cieplnymi.

Koncept_white_3glass 1

Okno KONCEPT

Jeżeli cenisz uniwersalne i funkcjonalne rozwiązania zwróć uwagą na okna w systemie Koncept. Ta konstrukcja dedykowana jest na przykład do budynków gospodarczych, mniej wymagających pod względem termicznym, gdzie zastosowanie znajdują okna z pakietami 2 – szybowymi. Doskonale sprawdzają się też w renowacji istniejących budynków gdzie zachodzi konieczność wymiany stolarki na nową. Stosując potrójny pakiet szybowy okna Koncept posiadają bardzo dobre parametry cieplne i akustyczne.

Jeżeli szukasz okien o minimalistycznym kształcie, wyposażonych w wysokiej jakości okucia okna Koncept to najlepszy wybór.

okna pava oknoplast dębica mielec tarnów

Okno PAVA

To najnowsze rozwiąznie Oknoplast skrojone na miarę obecnych trendów i potrzeb naszych klientów. To doskonały konstrukcyjnie produkt, który dzięki technologii wklejanych szyb posiada lepszą statykę i sztywność profili. Takie rozwiązanie wpływa też na jakość otwierania i zamykania dużych skrzydeł. Dodatkowa, środkowa uszczelka znacznie poprawia izolację cieplną. Pawa zbudowana jest z 7-komorowej ramy o głębokości 82 mm oraz 6 – komorowego skrzydła o głębokości 86 mm. Skrzydło i rama tworzą niskie złożenie, tym samym pozwalając na większą powierzchnię szklącą co w konsekwencji przekłada się na więcej światła w pomieszczeniu.

Okna Oknoplast

Dopasuj okno do swojej aranżacji i potrzeb. Marka Oknoplast ma dla Ciebie dziesiątki unikalnych propozycji do Twojego domu lub mieszkania. To stolarka okienna, którą bez trudu wkomponujesz zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych.

W naszej ofercie znajdziesz energooszczędne okna typu: Winergetic Premium, Winergetic Premium Passive, Winergetic Standard, Prismatic, Pixel, Prolux oraz Koncept.

Zapewnij sobie i swoim bliskim komfort cieplny przez cały rok. Ciesz się ponadczasowym wzornictwem Oknoplast.

Uszczelniane okna energooszczędne Oknoplast standard i premium 

Praktyczne, produkowane na wymiar okna energooszczędne Oknoplast zapewniają komfort cieplny o każdej porze roku. Producent stworzył kilka różnych wariantów eleganckich okien PCV klasy standard i premium, do domów energooszczędnych oraz pasywnych. 

Innowacyjne okna energooszczędne Oknoplast składają się z pakietów trwałych szyb, osadzonych w specjalnie uszczelnionych, wielokomorowych, grubych profilach. Dzięki przemyślanej konstrukcji okno doskonale zatrzymuje ciepło, nagromadzone w pomieszczeniach.  

Oferujemy również profesjonalne zatrzaski win-click do drzwi balkonowych.

Plastikowe okna – Dębica, Mielec, Tarnów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą salonu okien i drzwi Prim. Oferujemy między innymi najwyższej jakości okna PVC marki Oknoplast wraz z montażem.

POZOSTAŁE PRODUKTY