Win Click Dębica

Win Click

Koniec z przeciągiem w Twoim domu! Zamykaj drzwi balkonowe od zewnątrz kiedy tylko chcesz za pomocą systemu Win Click. To inteligentny zatrzask z eleganckim pochwytem.

Zatrzask Win Click do drzwi balkonowych

Często wychodzisz na balkon? Masz dość samoczynnie otwierających się drzwi, przeciągów i owadów, wlatujących do Twojego domu? Zapomnij o tych problemach i wybierz sprytny, aluminiowy zatrzask Win Click.

Komplet Win Click Oknoplast składa się ze stylowego pochwytu, śrub mocujących oraz solidnego zatrzasku. Całość ma minimalistyczną formę i doskonale współgra z odcieniem ramy drzwi balkonowych.

Przyjdź do naszego salonu w Dębicy i sprawdź, jakie są różne rodzaje pochwytów Win Click. Nasi doradcy techniczni przedstawią Ci najnowszy katalog Oknoplastu i gustowne, ergonomiczne pochwyty, dopasowane do Twojej aranżacji.

Dzięki zatrzaskowi Win Click nie musisz instalować zewnętrznej klamki, by móc zamknąć balkon, kiedy tylko chcesz. Aluminiowe zatrzaski świetnie spełniają swoją funkcję i, w przeciwieństwie do zatrzasków z tworzywa sztucznego, nie pękają, służąc Ci wiele lat.

POZOSTAŁE PRODUKTY