Bramy do garaży zbiorczych

Jesteś deweloperem, generalnym wykonawcą, inwestorem? Budujesz budynki wielorodzinne takie jak szeregówki, bloki mieszkalne, domy? Mamy dla Ciebie bramy garażowe dostosowane do intensywniejszego użytkowania. Bramy garażowe do garaży zbiorczych Hormann charakteryzują się dużą wytrzymałością, dzięki czemu są niezawodne, bezpieczniejsze, cichsze. Te cechy są niezmiernie ważne, aby zapewnić właściwy komfort użytkowania przyszłych mieszkańców.

Decydując się na bramę marki Hormann Twoja inwestycja będzie postrzegana jako ta o wyższym standardzie. Hormann oferuje produkty premium o niezwykłej precyzji wykonania. Bramy do garaży zbiorczych mogą i są montowane w budynkach jednorodzinnych jeżeli wpisują się w preferencje Inwestorów. Ich nietypowy design, np. bramy licowane z elewacją dają wiele możliwości konfiguracji.

Brama uchylna N500

Doskonale sprawdzi się w prywatnych garażach dla dwóch pojazdów oraz w garażach zbiorczych z maksymalnie 25 miejscami postojowymi.

Można ją zainstalować zarówno wewnątrz otworu, jak i na zewnątrz, a także zamontować w elewacji budynku jako standardową ukrytą bramę fasadową. To wszystko zależy od naszej koncepcji i projektu.
Można ją wypełnić poszyciem będącym kontynuacją elewacji, dzięki czemu będzie tworzyć jednolitą powierzchnię.

Szerokość maks. (mm) 5000
Wysokość maks. (mm) 2750

bramy do garaży zbiorczych

Bramy do garaży zbiorczych Hormann ET 500

bramy do garaży podwójnych

Model Hormann ET 500 jest zaprojektowany tak, aby mógł wykonać nawet 250 000 cykli. Jego kompaktowa konstrukcja sprawia, że idealnie nadaje się do małych garaży, a wąskie ościeżnice to ułatwiają. Dzięki temu plac obok bramy może być wykorzystany do parkowania samochodu.

Podczas otwierania i zamykania, uchylna brama ET 500 wychyla się zaledwie o 30 mm poza otwór, co pozwala na jej montaż nawet w budynkach usytuowanych bezpośrednio przy chodnikach dla pieszych. Brama może być wykonana jako fasadowa, zlicowana z elewacją i wypełniona takim samym poszyciem.

Szerokość maks. (mm) 3000
Wysokość maks. (mm) 2500

Brama przesuwna do garaży ST 500

Brama Hormann ST 500 stanowi świetne rozwiązanie podczas trudnych sytuacji montażowych. Jest szczególnie przydatna w przypadku bardzo niskich wjazdów do garażu, gdzie minimalna wysokość nadproża wynosi zaledwie 110 mm. Dzięki wcześniej zmontowanej ramie ościeżnicy bramę można bezproblemowo zamontować nawet w otworze pozbawionym nadproża.

Zróżnicowana oferta wzorów bramy Hormann ST 500 pozwala na perfekcyjne dopasowanie do elewacji budynku. Oprócz klasycznej płyty z blachy perforowanej dostępne są także warianty z gładkiej blachy aluminiowej, segmentowe lub z możliwością własnego wypełnienia przez klienta. Istnieje również opcja obudowy skrzydeł bramy z elementami elewacyjnymi, takimi jak drewno lub blacha.

bramy przesuwne do garaży

Bramy do garaży zbiorczych - Dębica, Rzeszów, Mielec

Niezawodne i bezpieczne bramy do garaży zbiorczych firmy Hormann charakteryzują się wyjątkowo cichą pracą, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Dzięki zastosowaniu prostego mechanizmu przeciwwagi, brama praktycznie nie wymaga konserwacji i jest niezwykle trwała. Jej kompaktowa konstrukcja zajmuje niewiele miejsca pod nadprożem, sprawiając, że jest idealna do ciasnych garaży.

Modele ET 500 i ST 500 naszych bram do garaży zbiorczych są dostępne z opcją wbudowanych drzwi przejściowych. Klienci mają możliwość indywidualnego zaprojektowania wyglądu zewnętrznego bramy, dopasowując ją do elewacji budynku. Aby dowiedzieć się szczegółów zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania.

Pozostałe produkty