Zasób 1 2

Drzwi zewnętrzne Dębica

Idealne drzwi zewnętrzne są szczelne, reprezentacyjne i perfekcyjnie dopasowane do elewacji budynku. W dębickim salonie Prim zamówisz drzwi zewnętrzne uznanych producentów, takich jak: Hörmann, Gerda, Aluhaus, Parmax i Viking.

DRZWI Zewnętrzne DREWNIANE, ALUMINIOWE I STALOWE

Zatroszcz się o swoje bezpieczeństwo, wybierając solidne drzwi wejściowe do domu, firmy lub mieszkania. U nas znajdziesz wysokiej jakości stolarkę drzwiową w dowolnej kolorystyce i rozmiarach.

Hormann DRZWI ZEWNĘTRZNE

Niemiecka marka Hörmann to specjaliści w dziedzinie wejściowych drzwi zewnętrznych dla domu lub firmy. Katalog drzwi Hörmann obejmuje produkty w różnorodnej kolorystyce i parametrach. Bez trudu wkomponujesz je do nowoczesnych lub klasycznych aranżacji.

Hörmann stawia na innowacyjne technologie i energooszczędne materiały. U nas wybierzesz stylowe drzwi klasy standard lub premium.

W opcji masz innowacyjne drzwi typu: ThermoCarbon, ThermoPlan Hybrid, ThermoSafe, ThermoSafe Hybrid, Thermo65.

Drzwi zewnętrzne Hörmann skutecznie zatrzymują ciepło w budynku i zapewniają doskonałą ochronę przed niepożądanymi gośćmi.

Zwróć uwagę na eleganckie i trwałe drzwi stalowe proste albo przeszklone. Liderem w dziedzinie stolarki drzwiowej stalowej jest niemiecki producent, firma Hörmann. Jakie modele drzwi oferuje? 

Stalowe drzwi – bogata kolorystyka i funkcje 

Projektanci marki Hörmann wciąż udoskonalają katalog drzwi stalowych zewnętrznych, dając Ci szeroki wybór różnych rozwiązań, dopasowanych do Twoich potrzeb. Na szczególną uwagę zasługują drzwi stalowe Thermo 46 z elementami aluminiowymi, idealne do wejść bocznych – możesz je spersonalizować według własnej koncepcji. 

Koniecznie zwróć też uwagę na drzwi zewnętrzne Thermo 65, wykonane ze stali nierdzewnej, dostępne w wersji z przeszkleniem albo bez. To stylowa stolarka, którą zamówisz w dowolnym kolorze, dostosowanym do kolorystyki Twojej bramy i elewacji budynku a nawet mogą służyć jako zewnętrzne drzwi do mieszkania w bloku. Producent, firma Hörmann, daje Ci również do wyboru wykończenie drzwi stalowe matowe, półmatowe albo z połyskiem. 

Gerda

Frontowe drzwi polskiej, zaufanej marki Gerda wybierzesz w trzech różnych wariantach: są to modele izolacyjne, energooszczędne oraz pasywne. W zależności od zastosowanej technologii, drzwi różnią się współczynnikiem przenikania ciepła, który wynosi 0,79 W/m2K w produktach klasy premium. Drzwi energooszczędne marki Gerda to gwarancja najwyższej jakości.

Gerda jest pionierem nowatorskich systemów antywłamaniowych. W ofercie firmy znajdziesz drzwi klasy RC2, RC3 i RC4, dzięki którym trwale zabezpieczysz swoje mienie.

Drzwi zewnętrzne Gerda zamówisz w różnych wymiarach i wzorach.

Producent zapewnia szeroki wybór kolorów i dodatkowych akcesoriów: ościeżnic, wizjerów, klamek i pochwytów drzwiowych.

ALUHAUS

Szukasz designerskich i solidnych drzwi zewnętrznych do swojego domu? Zwróć uwagę na stolarkę aluminiową marki ALUHAUS. Łączy ona w sobie nowoczesny styl i kreatywną technologię, stworzoną po to, by zagwarantować Ci komfort cieplny.

Drzwi zewnętrzne ALUHAUS dostępne są w dwóch kategoriach: Elite i Tenvis. Oba warianty mają wiele podkategorii i rozwiązań, dzięki którym możesz bez trudu dopasować stolarkę do swojej aranżacji.

To różnorodne produkty, linii Inox, Futura, Groove, Classic, Intarsio, Natura, Verge. Każdą linię wyróżnia unikalne wzornictwo i kolorystyka. Drzwi ALUHAUS wkomponujesz zarówno do budynków w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym, loftowym czy minimalistycznym.

W dębickim salonie Prim otrzymasz kompleksową wycenę drzwi ALUHAUS. Do wyboru masz wiele nieszablonowych propozycji: zewnętrzne drzwi z szybą, licowanymi aplikacjami ze stali nierdzewnej, ozdobnymi frezami i trójwymiarowymi wstawkami.

Energooszczędne i reprezentacyjne drzwi aluminiowe 

Specjalistą w dziedzinie drzwi aluminiowych jest firma ALUHAUS, należąca do Grupy Oknoplast. Katalog ALUHAUS obejmuje różne, designerskie modele stolarki drzwiowej. Są to reprezentacyjne drzwi aluminiowe wejściowe w bogatej kolorystyce i na wymiar, z naświetlem lub bez. 

Nowoczesne, uszczelniane drzwi zewnętrzne, wykonane z trwałego aluminium, spełniają również międzynarodowe standardy w zakresie energooszczędności i bezpieczeństwa. Jest to bariera, która skutecznie uniemożliwia wyciek ciepła, nagromadzonego w Twoim domu. Szczelne drzwi aluminiowe zapewniają też doskonałą ochronę przed intruzami – wybierzesz je w wersji z pakietem zabezpieczeń antywłamaniowych typu Smart Home.  

Drzwi aluminiowe doskonale wpisują się w estetykę nowoczesnych i industrialnych budynków – wraz z elewacją współtworzą niebanalne połączenia. To także sprawdzona alternatywa dla drzwi drewnianych i PCV.

 

PARMAX

PARMAX jest polskim producentem drzwi zewnętrznych drewnianych i drewniano-aluminiowych klasy premium. W katalogu tej renomowanej firmy odkryjesz szlachetną, solidną stolarkę typu Top Design, RAL Design oraz ekskluzywne drzwi z systemem LED (X Faktor).

Stwórz niepowtarzalną wizytówkę swojego domu i postaw na drzwi zewnętrzne drewniane. To wysokiej jakości stolarka wykańczana ręcznie przez doświadczonych rzemieślników.

Parmax daje Ci do wyboru wiele innowacyjnych rozwiązań: energooszczędne skrzydła i ościeżnice, dwukomorowe pakiety szyb, dostawki i czytniki linii papilarnych. W opcji masz też drzwi wyjściowe o niestandardowej wysokości, całoszklane oraz ekskluzywne modele ze spiekiem kwarcowym.

VIKKING

VIKKING to polski producent, który w branży działa już od 1991 roku, dając Ci szeroki wybór stylowych drzwi zewnętrznych kompozytowych. Są to jedne z najbardziej nowoczesnych i prestiżowych modeli, dostępnych w Polsce. Drzwi VIKKING są lekkie, doskonale izolują ciepło i dźwięk, nie przepuszczają wilgoci. Tworzą barierę nie do pokonania dla niepożądanych gości.

Drzwi wyjściowe VIKKING osiągają Ud (współczynnik przenikania ciepła) na poziomie już od 0,49 W/m2K – sprawdzą się w domach energooszczędnych i pasywnych.

Zewnętrzne drzwi VIKKING bez problemu dopasujesz do własnych potrzeb. Producent oddaje w Twoje ręce rozbudowany katalog kolekcji: DuoColor, Diplomat, Classic, Stone, 3D, Cristal oraz Vintage.

POZOSTAŁE PRODUKTY