Zasób 1 2

Okna Aluminiowe Aluhaus Dębica

Szukasz energooszczędnych okien, które łączą modny design, bezpieczeństwo i wysoką jakość? Stolarka aluminiowa polskiej marki ALUHAUS w pełni odpowie Twoim potrzebom. ALUHAUS to okna projektowane z myślą o nowoczesnym budownictwie.

Okna Aluminiowe

Aluminiowe okna ALUHAUS posłużą wiele lat. To produkty szyte na miarę, dające olbrzymie możliwości konstrukcyjne w odniesieniu do aktualnych trendów w budownictwie. Są lekkie. Eleganckie. Łatwe w utrzymaniu. Szukasz stolarki wodoszczelnej i energooszczędnej? Skontaktuj się z nami.

Okna Aluhaus

Firma ALUHAUS należy do Grupy Oknoplast, polskiego lidera branży okienno-drzwiowej. Marka oferuje wysokiej jakości okna aluminiowe na potrzeby budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego.

Co wyróżnia okna aluminiowe ALUHAUS?
Znajdziesz je w wielu różnych wariantach, dopasowanych do Twoich potrzeb.

W opcji masz nowoczesne systemy okienne trzyszybowe, z opatentowaną ochroną rowka okuciowego i trwałymi uszczelkami, zespolonymi z profilem.

Okna ALUHAUS cechuje unikalny design. Producent zadbał o to, by zredukować ilość widocznych detali do minimum, co daje wyjątkowy efekt wizualny.

Oferta okien aluminiowych

standard 1

Okno Miru standard

To proste, aluminiowe profile okienne, które doskonale wpisują się w nowoczesne i bardziej klasyczne aranżacji budynków. Dwukomorowe, wodoszczelne okna zapewnią Ci komfort cieplny na wiele lat. Niski współczynnik przenikania ciepła Uw okien uchylno-rozwieranych Miru Standard na poziomie 0,79 W/(m²K) sprawia, że sprawdzają się w projektach domów energooszczędnych.
Hidden 1

Okno MIRU Hidden

Nazwa Miru Hidden nawiązuje do przemyślanej, minimalistycznej budowy tego okna, którego skrzydła są ukryte – stylowo wkomponowane w ramę. Miru Hidden Aluhaus to prawdziwa gratka dla miłośników nowoczesnej architektury, celującej w prostotę formy. Modele z serii Miru Hidden wyróżniają wysokie parametry wodoszczelności, to okna dwukomorowe, z innowacyjnym systemem niewidocznych uszczelnień. Współczynnik przenikania ciepła Uw wynosi około 0,85 W/(m²K).

Miru-Steel-Aluhaus 1

Okno MIRU Steel

Seria Miru Aluhaus zaskakuje bogactwem form i nowoczesnych rozwiązań, czego świetnym dowodem są okna Miru Steel. To wyjątkowa propozycja, skierowana do koneserów stylu loft i industrialnego oraz do tych inwestorów, którzy planują renowację kamienic lub adaptację przestrzeni magazynowych. Surowe, a jednocześnie eleganckie profile Miru Steel zachwycają ponadczasowym wzornictwem. Dwukomorowy pakiet szklenia, wodoszczelność i niski współczynnik przenikania ciepła to kolejne atuty Miru Steel.

ALUHAUS-90 1

Okno ALUHAUS 90

Aluhaus 90 to system okienno-drzwiowy dla wymagających inwestorów. Wyróżniają go doskonałe parametry izolacyjności termicznej (Uf na poziomie od 0,73 W/(m²K), Uw od: 0,7 W/(m²K), wodoszczelność i odporność na niekorzystne warunki zewnętrzne: wiatr  czy mróz. Okna i drzwi Aluhaus 90 bez problemu dopasujesz do swojej koncepcji: producent ma dla Ciebie różne rozwiązania: energooszczędne okna rozwierane, uchylno-rozwierane, uchylno-przesuwne i drzwi (z jednym lub dwoma skrzydłami), z opcją otwierania na zewnątrz albo do wewnątrz.

ALUHAUS-75 1

Okno ALUHAUS 75

Aluhaus 75 to wysokiej jakości, lekka stolarka aluminiowa, dzięki której perfekcyjnie doświetlisz salon, kuchnię lub jadalnię. Elementami wyróżniającymi systemy okienno-drzwiowe z serii Aluhaus 75 są: nieprzeciętna izolacyjność termiczna, energooszczędność, wodoszczelność i wiatroszczelność. Producent oferuje też usługę gięcia profili i realizacji indywidualnych projektów okien łukowych na zamówienie. Systemy Aluhaus 75 świetnie wpisują się w estetykę współczesnych fasad aluminiowych budynków prywatnych i komercyjnych.

MINIMALIZM
W NAJLEPSZYM WYDANIU

Szukasz dużych okien i chcesz rozświetlić swoje wnętrza? Zwróć uwagę na okna ALUHAUS Miru Standard. To minimalistyczne, eleganckie profile na wymiar.

Planujesz renowację swojej nieruchomości? A może chcesz zbudować nowoczesny dom od podstaw? Okna aluminiowe marki ALUHAUS pozwolą Ci wydobyć potencjał i piękno, drzemiące w bryle budynku.

POZOSTAŁE PRODUKTY