Zasób 1 2

Moskitiery Dębica

Zabezpiecz siebie i swoich bliskich przed atakami latających insektów. Odkryj moskitiery, dzięki którym już nigdy nie zarwiesz nocy przez uporczywe komary, ćmy i muchy.

Moskitiery

Moskitiery możesz zainstalować w oknach i drzwiach tarasowych. Dzięki nim zachowasz w domu ciszę i unikniesz konfrontacji z owadami, przenoszącymi choroby oraz bakterie.

Moskitiery na okno i taras

Wiodącym dostawcą i producentem wysokiej jakości moskitier jest firma ANWIS z Włocławka, z którą współpracujemy już od wielu lat.

Wyroby ANWIS wyróżnia trwałość, jakość i elegancja. To moskitiery odporne na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, takich jak: promienie UV czy wilgoć.

Szukasz solidnej moskitiery do swojego domu? Przyjdź do nas – zapoznamy Cię z katalogiem ANWIS, obejmującym moskitiery ramkowe, rolowane pionowe lub poziome, plisowane i przesuwne.

Rodzaje moskitier

Moskitiera ramkowa

Lubisz często otwierać okno, by zaczerpnąć świeżego powietrza? Moskitiera ramkowa ANWIS będzie w sam raz dla Ciebie.

To prostej konstrukcji osłona okienna z drobną, ażurową siatką, osadzoną na lekkiej ramie. Rama moskitiery mocowana jest bezpośrednio do futryny przy pomocy uchwytów montażowych.

Chcesz dopasować kolor profilu moskitiery do odcienia ramy okiennej? Nic prostszego! Producent oferuje Ci wykończenie metalowych części w dowolnym kolorze palety RAL.

Moskitiera rolowana
pionowa lub pozioma

Masz dość ataków uporczywych insektów na balkonie lub tarasie? Wypróbuj moskitiery ANWIS rolowane poziome albo pionowe. Te praktyczne osłony sprawdzą się też w standardowych oknach, w domach i mieszkaniach.

Rolowane moskitiery zainstalujesz w oknie PCV, drewnianym i w nowoczesnych profilach aluminiowych.

W salonie Prim Dębica podpowiemy Ci, jaki kolor moskitiery wybrać, by optymalnie dopasować ją do istniejącej zabudowy. Jako doświadczony producent osłon okiennych, ANWIS proponuje różnorodne odcienie ramek (wzornik RAL i palety drewnopodobne).

Moskitiery otwierane - okienna i drzwiowa

Otwierane i drzwiowe moskitiery ANWIS zapewnią Ci komfort przez cały rok. To estetyczne, wysokiej jakości osłony, dostępne na wymiar w wielu różnych wersjach.

Otwieraną moskitierę montujesz bezpośrednio do futryny drzwiowej albo do ramy okiennej. Gdy osłona nie jest już potrzebna, możesz ją szybko zdemontować.

Dzięki zwartej strukturze i innowacyjnemu systemowi samozamykającemu moskitiera okienno-drzwiowa uniemożliwia przenikanie zanieczyszczeń i owadów. Nie musisz więc tracić czasu na ciągłe sprzątanie liści, insektów i nasion, unoszących się w powietrzu.

Moskitiera przesuwna

Lubisz często wychodzić na swój taras? Zamiast klasycznej moskitiery otwieranej możesz wybrać osłonę przesuwną na wymiar. To rodzaj osłony, mocowanej na dwóch prowadnicach, dzięki którym płynnie przesuwasz siatkę w lewo lub w prawo.

Siatka na prowadnicach stanowi niezależną konstrukcję – bez trudu otworzysz i zamkniesz drzwi tarasowe.

Moskitiera przesuwna sprawdza się w na balkonach i tarasach. Możesz ją też zainstalować w swoim ogrodzie zimowym lub altanie.

Moskitiera plisowana

Plisowana moskitiera to elegancka osłona dla wymagających. Ukryjesz ją w ramie drzwi i wysuniesz, gdy tylko będzie Ci potrzebna.

Lubisz minimalizm? Nie podobają Ci się zabudowane drzwi tarasowe? W przeciwieństwie do modeli otwieranych, zsunięta moskitiera przesuwana jest niewidoczna – w ciągu kilku sekund zwijasz ją w estetyczną, zwartą harmonijkę.

Firma ANWIS, z którą współpracujemy, ma dla Ciebie wiele niestandardowych rozwiązań, moskitiery dopasowane do różnych systemów rolet. Osłony zainstalujesz w murze lub we wnęce okienno-drzwiowej.

POZOSTAŁE PRODUKTY