Parapety Dębica

Dobrze dobrany parapet jest niekwestionowaną ozdobą każdego okna. To także bariera, dzięki której wilgoć i chłód nie przedostają się do pomieszczeń.

Parapety zewnętrzne i wewnętrzne

Przygotowaliśmy różne propozycje stylowych parapetów zewnętrznych i wewnętrznych znanych producentów: Alston i Medos. U nas znajdziesz zarówno lekkie parapety PCV, jak i aglomarmury, parapety aluminiowe oraz wszelkie, niezbędne akcesoria, zaślepki, łączniki.

Alston

Współpracujemy z polską firmą Alston, producentem, który działa w branży parapetów od blisko 20 lat. Przyjdź do naszego salonu w Dębicy – doradzimy Ci, jakie parapety Alston warto wybrać do wykończenia okna z zewnętrz i od środka. Dostarczymy Ci: parapety wewnętrzne, zewnętrzne, nakładki i aglomarmury, docięte na wymiar, w kolorze, który lubisz.

Medos

W asortymencie Prim znajdziesz też parapety marki Medos. Ten polski producent zapewnia szeroki wybór parapetów uniwersalnych, wewnętrznych i zewnętrznych. Medos oferuje parapety z PCV, MDF, konglomeratów, aglocementu, marmuru i granitu. Bez trudu dopasujesz je do aranżacji nowoczesnych lub klasycznych.

POZOSTAŁE PRODUKTY