Carport fotowoltaiczny

To nowoczesna wiata garażowa. To niezawodna i trwała konstrukcja, zapewniająca ochronę pojazdu przed promieniami słonecznymi, opadami deszczu, silnym wiatrem oraz śniegiem.

Nowoczesne wiaty garażowe

Wykonana z solidnych aluminiowych profili oraz wytrzymałej blachy trapezowej Prosta forma, eleganckie wykończenie bez widocznych mocowań oraz szeroki wachlarz kolorów pozwalają na idealne dopasowanie Carportu do różnych otoczeń.

Tarasola Carport z odpornością na wiatr do 120km/h oraz na obciążenia śniegiem 72-300kg/m2. Carport może być świetną, ale i tańszą alternatywą dla tradycyjnego garażu. W zależności od wielkości konstrukcji i wybranej opcji carport może zostać zamontowany w przeciągu nawet dnia.

Wiata fotowoltaiczna

Tarasola Carport oferuję możliwość montażu paneli fotowoltaicznych na dachu, co pozwala wykorzystać energię słoneczną do zasilania domowych urządzeń lub ładowania samochodu elektrycznego. Dodatkowo, w zestawie dostępna jest ładowarka o mocy 22kW, 32A, 3-fazowa z funkcją Demand Limitation Pro, umożliwiająca ładowanie z maksymalną dostępną mocą, nie przekraczając jej. To świetna inwestycja w ekologiczne i oszczędne rozwiązania energetyczne.

Opcjonalnie, możesz zdecydować się na dach, który estetycznie ukryje spodnią część blachy. Dolny dach wykonany jest z wytrzymałej tkaniny, a dodatkowo istnieje możliwość zastosowania oświetlenia LED Strip w belkach, co stworzy niepowtarzalną atmosferę pod Twoim Carportem.

Tarasola Carport - dostępna w 3 konfiguracjach

Zdjęcia

Pergola z paneli fotowoltaicznych- Dębica, Mielec, Tarnów

W ofercie PRIM znajdą Państwo wytrzymałe carporty fotowoltaiczne od renomowanego producenta firmy TARASOLA. Oferujemy sprzedaż i montaż pergoli różnego typu na terenie Dębicy, Mielca, Tarnowa i okolicznych powiatów. Zapraszamy do kontaktu.

Katalogi

Pozostałe produkty