Rolety zewnętrzne Dębica

Rolety dawno przestały spełniać jedynie rolę dodatku. Nasze nowoczesne produkty chronią przed utratą ciepła oraz hałasem dobiegającym z zewnątrz. Potęgują także piękno okien i całej elewacji Twojego domu.

Rolety na okna, taras, drzwi balkonowe

Rolety zewnętrzne to produkty o szerokim przeznaczeniu., do wykorzystania do okien, na tarasie oraz do drzwi balkonowych. Sprawdzą się w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, sklepie lub biurze.

STYLOWE I SZCZELNE
ROLETY OKIENNE

Dzięki nowoczesnej technologii i designerskim osłonom okiennym możesz sprawnie zaciemnić pomieszczenie. Wpuszczasz do środka tyle światła słonecznego, ile chcesz.

Rolety Oknoplast to nie tylko elegancka osłona otworów okiennych i drzwiowych. To również doskonałe izolatory ciepła, które skutecznie przeciwdziałają utratom energii.

Rodzaje rolet

xRoleta-Sol-200x329.png.pagespeed.ic 1 (1)

Rolety SOL

Kontrola światła docierającego do wnętrz? Jeśli interesuje Cię ten aspekt, przypatrz się roletom Sol. To wynika z ich szczelności powstałej dzięki niezwykle trwałemu, aluminiowemu pancerzowi i wykorzystaniu wnęki między oknami a ścianą domu. Nad tym, jak działają rolety Sol masz pełną kontrolę, bo do Twojej dyspozycji oddajemy aż dwa sposoby ich obsługi – bezprzewodowy oparty na działaniu pilota oraz przewodowy, w którym wykorzystywany jest przełącznik umieszczony tuż obok rolet. W ten sposób Ty decydujesz o tym, kiedy i jak podnosisz lub opuszczasz rolety Sol gwarantując wnętrzom swojego domu sporą dawkę światła słonecznego lub jego brak.

xluna_render_big-200x364.png.pagespeed.ic 1

Rolety LUNA

Rolety Luna to nasza odpowiedź na oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki nim maksymalnie uszczelnisz swój dom, chroniąc go przed stratami cieplnymi, zmniejszając wysokość rachunków za ogrzewanie do absolutnego minimum. Ponadto, rolety Sol dodają zakupionym oknom dodatkowego piękna i stylu, ale co najważniejsze – zwiększają parametr izolacyjności termicznej, dzięki możliwości ich montażu na szerokich ramach okiennych. Dzięki temu zyskujesz maksymalną szczelność. Zwłaszcza że całość wykonana jest z najlepszej jakości materiałów, które zapewniają roletą wieloletnie, efektywne działanie. Nie straszne są im nawet najbardziej surowe warunki atmosferyczne.

xterra_oknoplast-200x364.png.pagespeed.ic 1

Rolety TERRA

Rolety Terra to rozwiązanie przede wszystkim dla budynków już ocieplonych i otynkowanych. Montuje się je na elewacji lub we wnęce okiennej. Skrzynka adaptacyjna jest całkowicie widoczna, dlatego wykonywana jest w całości w kolorystyce rolety. Pancerz wykonany jest w podwójnie ryflowanego profilu, przez co jest trwalszy, posiada większą odporność na wygięcia pod wpływem wiatru czy wysokiej temperatury. Skrzynka wykonana jest z grubej blachy aluminiowej, co chroni ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Rolety Terra mogę być sterowane napędem lub zwijaczem sznurowym. Innowacyjne silniki Somfy lub Mobilus umożliwiają olbrzymi dobór sterowań przewodowych, bezprzewodowych oraz technologii inteligentnych, połączonych ze sterowaniem wielu domowych urządzeń.

xsol_evo_Oknoplast.png.pagespeed.ic 1

Rolety SOL EVOLUTION

Rolety to element wpływający zarówno na estetykę zamontowanych wcześniej okien, jak i całej elewacji budynku. Jeśli więc chcesz odświeżyć design swojego domostwa, powinieneś postawić właśnie na nowe rolety! Zwłaszcza model, który nie ma w tej kwestii sobie równych – chodzi oczywiście o Sol Evolution. To w trakcie jego produkcji stworzyliśmy zgrabny i niezwykle smukły krój, idealnie odzwierciedlający zarówno światowe trendy, jak i oczekiwania naszych najbardziej wymagających Klientów, oczekujących efektu „wow”. Ta stworzona przez nasz zespół konstrukcja idealnie łączy się z dziesiątkami kolorów lamelek, które zebraliśmy w specjalnym katalogu – wybór wybarwień należy należy oczywiście do Ciebie. My zapewniamy produkt, który zapewni niepowtarzalny design, czyniąc Twój dom absolutnie wyjątkowym.

rolety-na-wymiar-prim

MODNE ROLETY NA WYMIAR

Jako nasz klient otrzymujesz do wglądu katalogi najnowszych modeli rolet marek: Oknoplast, Anwis i Mirola.

Oddajemy w Twoje ręce 4 rodzaje modnych rolet z kolekcji Luna, Terra, Sol Evolution.


Dbamy o to, by zapewnić Ci dostęp do różnorodnych wariantów na wymiar. Nie wiesz, jaką osłonę okienną wybrać? Przyjdź do nas. Sprawdź i porównaj osłony polskich producentów – dobierzemy właściwy typ, kolor oraz materiał, dopasowane do wnętrz i elewacji.

Rolety zewnętrzne Dębica, Rzeszów, Tarnów

W ofercie salonu okien i drzwi Prim znajdą Państwo również wysokiej klasy rolety zewnętrzne marek Oknoplast, Anwis i Mirola. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem – oferujemy zarówno sprzedaż, jak i montaż rolet zewnętrznych!

POZOSTAŁE PRODUKTY