Rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, rolety screen

Rolety dawno przestały spełniać jedynie rolę dodatku. Nasze nowoczesne produkty chronią przed utratą ciepła oraz hałasem dobiegającym z zewnątrz. Potęgują także piękno okien i całej elewacji Twojego domu.

Rolety na okna, taras, drzwi balkonowe

Rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe i rolety screen to produkty o szerokim przeznaczeniu., do wykorzystania do okien, na tarasie oraz do drzwi balkonowych. Sprawdzą się w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, sklepie lub biurze.

STYLOWE I SZCZELNE
ROLETY OKIENNE

Dzięki nowoczesnej technologii i designerskim osłonom okiennym możesz sprawnie zaciemnić pomieszczenie. Wpuszczasz do środka tyle światła słonecznego, ile chcesz.

Żaluzje i rolety Oknoplast to nie tylko elegancka osłona otworów okiennych i drzwiowych. To również doskonałe izolatory ciepła, które skutecznie przeciwdziałają utratom energii.

Rodzaje rolet

xRoleta-Sol-200x329.png.pagespeed.ic 1 (1)

Rolety SOL

Kontrola światła docierającego do wnętrz? Jeśli interesuje Cię ten aspekt, przypatrz się roletom Sol. To wynika z ich szczelności powstałej dzięki niezwykle trwałemu, aluminiowemu pancerzowi i wykorzystaniu wnęki między oknami a ścianą domu. Nad tym, jak działają rolety Sol masz pełną kontrolę, bo do Twojej dyspozycji oddajemy aż dwa sposoby ich obsługi – bezprzewodowy oparty na działaniu pilota oraz przewodowy, w którym wykorzystywany jest przełącznik umieszczony tuż obok rolet. W ten sposób Ty decydujesz o tym, kiedy i jak podnosisz lub opuszczasz rolety Sol gwarantując wnętrzom swojego domu sporą dawkę światła słonecznego lub jego brak.

xluna_render_big-200x364.png.pagespeed.ic 1

Rolety LUNA

Rolety Luna to nasza odpowiedź na oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki nim maksymalnie uszczelnisz swój dom, chroniąc go przed stratami cieplnymi, zmniejszając wysokość rachunków za ogrzewanie do absolutnego minimum. Ponadto, rolety Sol dodają zakupionym oknom dodatkowego piękna i stylu, ale co najważniejsze – zwiększają parametr izolacyjności termicznej, dzięki możliwości ich montażu na szerokich ramach okiennych. Dzięki temu zyskujesz maksymalną szczelność. Zwłaszcza że całość wykonana jest z najlepszej jakości materiałów, które zapewniają roletą wieloletnie, efektywne działanie. Nie straszne są im nawet najbardziej surowe warunki atmosferyczne.

xterra_oknoplast-200x364.png.pagespeed.ic 1

Rolety TERRA

Rolety powinny mieć także co nieco do powiedzenia w kwestii bezpieczeństwa. Tutaj w grę wchodzą rolety Terra, których niezwykle trwała konstrukcja, bo oparta na wysokogatunkowym aluminium radzi sobie zarówno ze szkodliwym działaniem niekorzystnych warunków pogodowych, jak i ewentualnymi próbami włamań. Na korzyść rolet Terra przemawia także montaż przeprowadzany wyłącznie na zewnętrznej części okien, we wnęce między nimi a murem całego domu oraz podwójnie ryflowany profil. Ten decyduje także o designie oferowanym przez rolety Terra, który jest oryginalny i niepowtarzalny. Potrzebujesz połączenia bezpieczeństwa z pięknym wyglądem i trwałością? Powinieneś zwrócić uwagę na rolety Terra w pierwszej kolejności.

xsol_evo_Oknoplast.png.pagespeed.ic 1

Rolety SOL EVOLUTION

Rolety to element wpływający zarówno na estetykę zamontowanych wcześniej okien, jak i całej elewacji budynku. Jeśli więc chcesz odświeżyć design swojego domostwa, powinieneś postawić właśnie na nowe rolety! Zwłaszcza model, który nie ma w tej kwestii sobie równych – chodzi oczywiście o Sol Evolution. To w trakcie jego produkcji stworzyliśmy zgrabny i niezwykle smukły krój, idealnie odzwierciedlający zarówno światowe trendy, jak i oczekiwania naszych najbardziej wymagających Klientów, oczekujących efektu „wow”. Ta stworzona przez nasz zespół konstrukcja idealnie łączy się z dziesiątkami kolorów lamelek, które zebraliśmy w specjalnym katalogu – wybór wybarwień należy należy oczywiście do Ciebie. My zapewniamy produkt, który zapewni niepowtarzalny design, czyniąc Twój dom absolutnie wyjątkowym.

MODNE ROLETY I ŻALUZJE NA WYMIAR

Jako nasz klient otrzymujesz do wglądu katalogi najnowszych modeli rolet i żaluzji marek: Oknoplast, Anwis i Mirola.

Oddajemy w Twoje ręce 4 rodzaje modnych rolet z kolekcji Luna, Terra, Sol Evolution, designerskie rolety mSCREEN oraz żaluzje fasadowe.
Dbamy o to, by zapewnić Ci dostęp do różnorodnych wariantów na wymiar. Nie wiesz, jaką osłonę okienną wybrać? Przyjdź do nas. Sprawdź i porównaj osłony polskich producentów – dobierzemy właściwy typ, kolor oraz materiał, dopasowane do wnętrz i elewacji.

mscreen-90-131-podtynkowy 1

Rolety mSCREEN UP-BOX

MSCREEN UP-BOX to funkcjonalna osłona okienna, której rdzeń stanowi kaseta podtynkowa. Rolety UP-BOX wyróżnia sztywna, zwarta konstrukcja – skutecznie opiera się ona podmuchom wiatru. Produkty te są idealnym rozwiązaniem dla osób, poszukujących wielofunkcyjnych osłon okiennych, które chronią przed światłem słonecznym i insektami. Atutem rolet mSCREEN UP-BOX jest również to, że można je montować na kilka sposobów: na mur, do wnęki albo na nadprożu.

Żaluzje zewnętrzne samonośne 1

Żaluzje zewnętrzne samonośne

Samonośne żaluzje zewnętrzne sprawdzą się w zabudowie jednorodzinnej i w budynkach komercyjnych. Szukasz solidnych, a jednocześnie eleganckich żaluzji, odpornych na uszkodzenia mechaniczne, zmiany temperatur i wilgotności? Żaluzje zewnętrzne będą strzałem w dziesiątkę. To osłony łatwe w montażu, lekkie, które doskonale zacieniają pomieszczenia. Dzięki systemowi innowacyjnych prowadnic żaluzje regulujesz w sposób intuicyjny, płynnie i bez wysiłku.

POZOSTAŁE PRODUKTY