Zasób 1 2

Win Step Dębica

Win step

Zapomnij o niebezpiecznym, wystającym progu na balkonie lub tarasie. Oknoplast ma dla Ciebie nowoczesne rozwiązanie w postaci niskiego progu Win Step z aluminium lub PVC.

niski, ergonomiczny próg

Wystający próg stanowi często przeszkodę nie do pokonania dla osób niepełnosprawnych. Co możesz zrobić, by zapewnić bliskim bezpieczeństwo i wygodę korzystania z balkonu?

Istnieje prosty sposób, jak usprawnić komunikację między balkonem a mieszkaniem – umożliwią ją niskie progi typu Win Step Oknoplastu.

Win Step to nowoczesna technologia, która powstała po to, by zredukować do minimum bariery komunikacyjne i ryzyko niebezpiecznych wypadków.

Win Step jest jednym z nielicznych, dostępnych na polskim rynku progów o wysokości nieprzekraczającej 2 cm. Jeśli więc masz w domu małe dziecko lub osobę niepełnosprawną, postaw na niski próg Win Step Oknoplast i raz na zawsze zapomnij o niewygodnym przejściu na balkon.

Nie wiesz, jaki próg wybrać? Skontaktuj się z naszym doradcą technicznym i dowiedz się więcej na temat niskich progów Win Step aluminiowych i PVC.

Rodzaje PROGÓW balkonowych

winstep-pvc 1

Win step ALU

Niski próg balkonowy Win Step ALU ma wysokość 2 cm. Profil wykonany jest z aluminium – materiału odpornego na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki Win Step ALU już nigdy nie potkniesz się, wychodząc na taras lub balkon.

winstep-alu 1

Win step PVC

Win Step PVC to niski próg na wymiar, wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Próg o wysokości 2 cm cechuje ergonomia, jest idealny dla małych dzieci i osób niepełnosprawnych.

POZOSTAŁE PRODUKTY